Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління освіти, молоді та спорту/Структура управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради
Субота, 31 жовтня 2015 13:26

Структура управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

КРИШІНЕЦЬ-АНДЯЛОШІЙ Катерина Олександрівна - начальник управління освіти, молоді та спорту каб.16, тел (03131) 5-42-13

БАБУНЯК Наталія Федорівна - заступник начальника управління освіти, молоді та спорту каб.15, тел (03131) 2-30-08

ПОНГО Людмила Євгенівна - головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту каб.13, тел.(03131)2-31-39

УЛІГАНЕЦЬ Володимир Вадимович – головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту каб.14 тел. (03131)5-41-64

Відділ загальної середньої та позашкільної освіти

управління освіти, молоді та спорту:

ЦИФРА Володимир Іванович - начальник відділу загальної середньої та позашкільної освіти каб.15, тел (03131)2-30-08

БІГАРІЙ Ігор Дєрдьович - головний спеціаліст відділу загальної середньої та позашкільної освіти каб.14, тел.(03131)2-10-67

КУЦИК Тетяна Михайлівна - головний спеціаліст відділу загальної середньої та позашкільної освіти каб.13, тел.(03131)2-31-39

ФІЛІПОВСЬКА Олена Миколаївна - оператор комп'ютерного набору відділу загальної середньої та позашкільної освіти каб.15, тел (03131)2-30-08

КОНТАКТИ:

89600, Закарпатська область, м.Мукачево, пл..Духновича, 2

тел.(03131) 54213, 2-30-08,54164, 23139 факс: (03131)21367,21067

Facebook: https://www.facebook.com/groups/969697286417480/?fref=ts

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Г Р А Ф ІК

особистого прийому громадян

посадовими особами управління освіти, молоді та спорту

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

День прийому

Години прийому

Кришінець-Андялошій Катерина Олександрівна

начальник

Середа

з 1000 до 1300

Бабуняк Наталія Федорівна

Заступник начальника

Середа

з 100 до 1700

Уліганець Володимир Вадимович

Головний спеціаліст

Понеділок,

четвер

з 1000 до 1700

Колеснікова Ірина Вікторівна

Головний спеціаліст

Вівторок,

п’ятниця

з 1000 до 1700

Понго Людмила Євгенівна

Головний спеціаліст

П’ятниця

з 1000 до 1300

Цифра Володимир Іванович

Начальник відділу загальної середньої та позашкільної освіти

Четвер

з 1400 до 1700

Бігарій Ігор Дєрдьович

Головний спеціаліст відділу загальної середньої та позашкільної освіти

Понеділок

з 1400 до 1700

Куцик Тетяна Михайлівна

Головний спеціаліст відділу загальної середньої та позашкільної освіти

Вівторок

з 1000 до 1300

Прочитано 1804 разів Останнє редагування Середа, 12 липня 2017 12:49

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box