Офіційні WEB - ресурси

Субота, 31 жовтня 2015 13:23

Фінансове управління

Начальник фінансового управління Тоба Мар’яна Василівна

Петришина Наталія Василівна – в. о. заступника начальника управління-начальник бюджетного відділу.

Шаблій Маріанна Атанасівна – начальник відділу планування доходів бюджету, грошового обігу, цінних паперів і нових форм господарювання

Чегіль Тетяна Михайлівна - головний спеціаліст бюджетного відділу.

Чорней Едуард Йосипович - головний спеціаліст бюджетного відділу.

Богатирьова Світлана Валеріївна  - головний спеціаліст бюджетного відділу.

Ільницька Наталія Володимирівна – головний спеціаліст відділу планування доходів бюджету , грошового обігу, цінних паперів і нових форм господарювання.

Лукича Наталія Євгенівна – провідний спеціаліст відділу планування доходів бюджету , грошового обігу, цінних паперів і нових форм господарювання.

Симчина Ірина Іванівна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності фінансового управління.

Лушпінь Таміла-Ганна – головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності

Розпорядок роботи:

1. Тривалість робочого дня - з 9.00 до 18.00.

2. Обідня перерва - з 13.00 до 14.00.

Особистий графік прийому громадян начальником управління: понеділок, середа з 10:00 до 17:00 год.


Контакти:

Тел.: (03131) 2-25-49

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

facebook

Адреса:

89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, пл.Духновича, 2


 

Основні завдання та правові засади діяльності управління

Фінансове управління є структурним підрозділом виконавчого комітету Мукачівської міської ради, в своїй діяльності є підзвітним і підконтрольним раді та підпорядкованим виконавчому комітету і міському голові.

У своїй діяльності управління керується Конституцією України, Законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, нормативними актами Міністерства Фінансів України, Бюджетним Кодексом України, Податковим Кодексом України, рішеннями та розпорядженнями міської Ради та виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, регламентом виконкому, Положенням про фінансове управління.

Основними завданнями та повноваженнями управління є:

  • забезпечувати реалізацію державної бюджетної політики в місті;
  • складати розрахунки до проекту міського бюджету і подавати їх на розгляд виконавчого комітету та сесії міської ради;
  • здійснювати загальну організацію та управління виконанням міського бюджету, координацію діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.

Фінансове управління організовує роботу зі складання та розгляду проекту міського бюджету, проводить аналіз бюджетних запитів, поданих головними розпорядниками бюджетних коштів щодо відповідності меті, пріоритетності, а також дієвості та ефективності використання бюджетних коштів. Приймає рішення про включення бюджетного запиту до пропозиції проекту міського бюджету перед поданням його на розгляд сесії міської ради. За дорученням керівництва міської ради визначає порядок і термін подання бюджетними установами і організаціями матеріалів для підготовки проекту міського бюджету, складає проект міського бюджету. Забезпечує протягом бюджетного періоду відповідність розпису міського бюджету встановленим бюджетним призначенням. За участю органів, що контролюють справляння  надходжень бюджету,  у процесі виконання місцевого бюджету за доходами здійснює прогнозування та аналіз доходів місцевого бюджету. Організовує виконання міського бюджету разом з іншими структурними підрозділами міської ради, державною податковою інспекцією міста, управлінням державного казначейства міста, вживає заходів щодо ефективного витрачання бюджетних коштів. Складає розпис доходів та видатків міського бюджету, забезпечує фінансування заходів передбачених міським бюджетом, у встановленому порядку готує пропозиції щодо внесення змін до розпису у межах річних бюджетних призначень. Здійснює в установленому порядку організацію та управління виконанням міського бюджету, координує в межах своєї компетенції діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання міського бюджету та здійснює контроль за дотриманням бюджетного законодавства.

Прочитано 539 разів

ГАЛЕРЕЯ