Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Про заходи з проведення свята Успіння Пресвятої Богородиці

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 23 серпня 2018 15:30

Про заходи з проведення свята Успіння Пресвятої Богородиці

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Мукачівського міського голови

_____________ Мукачево №____________

Про заходи з проведення свята Успіння Пресвятої Богородиці

У зв`язку з проведенням святкування релігійного свята Успіння Пресвятої Богородиці, враховуючи інтереси гостей храмового свята, звернення Мукачівського Свято-Миколаївського жіночого монастиря та відповідно до п.20 ч.4 ст. 42, ч.8 ст.59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. ММКП “Муніципальна міліція” (В.Роман):

а) вжити заходи щодо організації торгівлі виключно релігійною атрибутикою на прилеглих вулицях до монастиря (територія загального користування), заборонивши торгівлю харчовими продуктами, спиртними напоями та тютюновими виробами;

б) забезпечити регулювання руху та парковку автотранспорту.

27-28 серпня 2018 року

2. ММКП “Ремонтно-будівельне управління” (О.Цап) забезпечити освітлення набережної та вулиць, які ведуть до монастиря, прибирання прилеглої до монастиря території та встановити достатню кількість урн для сміття.

До 27серпня 2018 року

3. Під час проведення свята Успіння Присвятої Богородиці 27-28 серпня 2017 року по вул.Свято-Миколаївській (район монастиря):

а) начальнику Мукачівського відділу поліції Головного управління поліції в Закарпатській області (В.Рябінчак) забезпечити охорону громадського порядку на прилеглих до монастиря вулицях та недопущення жебракування та кримінальних правопорушень особами, починаючи з 27.08. по 28.08.2018 р.;

б) начальнику управління патрульної поліції у місті Ужгород та Мукачево (Ю.Марценишин) забезпечити охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху;

в) начальнику Мукачівського районного відділу УДНС в Закарпатській області (Є.Мисло) забезпечити дотримання вимог протипожежної безпеки (цілодобово, починаючи з 17.00 год. 27.08. до 17.00 год. 28.08.2018 року);

г) начальнику відділу охорони здоров`я виконавчого комітету Мукачівської міської ради (Л.Мандзич) забезпечити медичний супровід, починаючи з 17.00 год. 27.08. до 28.08.2018 року.

4. ММКП “Муніципальна міліція” (В.Роман) 28.08.2018 року з 8.00 год. до 15.00 год. перекрити пл.Федорова, забезпечивши громадський порядок під час торгівлі релігійною атрибутикою на пл.Федорова Івана.

5.Відділу інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради (І.Лендьєл) оприлюднити дане розпорядження в засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради Гасинця В.О.

Міський голова А.Балога

Прочитано 106 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних