Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Додаток 2 до розпорядження міського голови 29.11.2016 №606. Положення про організацію та проведення фестивалю-конкурсу «Червене вино» у місті Мукачево

Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 29 листопада 2016 17:56

Додаток 2 до розпорядження міського голови 29.11.2016 №606. Положення про організацію та проведення фестивалю-конкурсу «Червене вино» у місті Мукачево

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додаток 2

до розпорядження міського голови

29.11.2016 №606

 

ПОЛОЖЕННЯ

про організацію та проведення фестивалю-конкурсу «Червене вино»

у місті Мукачево

 

 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Положення про організацію та проведення фестивалю-конкурсу «Червене вино» (далі за текстом - Положення) розроблено з метою регулювання та координації проведення фестивалю-конкурсу «Червене вино» (далі – фестиваль) на території міста Мукачево, а також регулювання ярмаркової діяльності під час його проведення, визначення вимог до його організації в інтересах громади міста та суб'єктів господарювання відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06.09.2005 р. № 2806-ІV, постанови Кабінету Міністрів України від 22.08 2007 №1065 «Про вдосконалення виставково-ярмаркової діяльності в Україні» зі змінами, розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.05.2009 № 516-р «Питання проведення продовольчих ярмарків».

При організації роботи фестивалю організатори повинні керуватися вимогами чинного законодавства України: цим Положенням, Законами України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про безпечність та якість харчових продуктів», «Про захист прав споживачів», Порядком провадження торговельної діяльності та правилами торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833 із змінами та доповненнями, Правилами роботи дрібно роздрібної торговельної мережі, затвердженими наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 08.07.1996 № 369 із змінами і доповненнями, Правилами благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів міста Мукачево, а також іншими нормативно-правовими актами, що регулюють торговельну та ярмаркову діяльність.

1.2. Фестиваль-конкурс «Червене вино» започаткований Мукачівською міською радою у 1995 році. Щорічний фестиваль, який проводиться на території міста Мукачево з метою підтримки місцевого виноградарства та виноробства, примноження кращих традицій виробництва домашніх вин, збереження та популяризації закарпатської культури та кухні, фольклорної спадщини, розширення культурних зв’язків, розвитку туризму та гастрономічних традицій.

Організаторами фестивалю є Мукачівська міська рада, Виконавчий комітет Мукачівської міської ради, Мукачівське міське комунальне підприємство “ТІЦ” та організаційний комітет.

Дата проведення фестивалю та склад організаційного комітету фестивалю затверджується розпорядженням Мукачівського міського голови.

Місцем проведення фестивалю є Парк «Перемоги» у місті Мукачево.

Технічним виконавцем фестивалю є комунальне підприємство «Мукачівський міський туристично-інформаційний центр”. На технічного виконавця покладаються обов’язки з укладення договорів на надання організаційних послуг по проведенню фестивалю, забезпечення належних умов з організації прибирання та вивозу сміття, підключення робочих місць учасників до електромережі, облаштування біотуалетів, забезпечення оформлення святковою ілюмінацією, організація культурно-мистецьких заходів, а також інші обов’язки та витрати організаційного характеру необхідні для створення комфортних та безпечних умов учасників та гостей фестивалю.

1.3. Положення є обов'язковим для виконання всіма суб'єктами господарювання, незалежно від форм власності, які беруть участь у фестивалі.

ІІ. ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

2.1. Для організації фестивалю створюється організаційний комітет (далі – оргкомітет), який може включати представників відділів та управлінь Виконавчого комітету Мукачівської міської ради, депутатів Мукачівської міської ради, представників засобів масової інформації, громадських активістів, а також інших осіб, які зацікавлені в організації фестивалю.

2.2. Організаційний комітет складається з голови, заступників та секретаря, який обирається зі складу організаційного комітету, та інших членів. Оргкомітет проводить свою роботу у формі засідань. Засідання вважається повноважним, якщо на ньому присутні більше половини його складу. Рішення оргкомітету вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини присутніх членів оргкомітету.

2.3. Організаційний комітет після першого засідання через засоби масової інформації та шляхом розміщення на офіційному сайті Мукачівської міської ради оголошує про прийом заяв від осіб, які бажають взяти участь у Фестивалі-конкурсі «Червене вино». Порядок подання заяв, граничний термін їх прийняття та перелік необхідних документів визначається рішенням оргкомітету.

2.4. Організаційний комітет на своєму засіданні розглядає подані заяви на відповідність вимогам визначеним в оголошенні, цьому Положенню, а також чинному законодавству та приймає рішення про допуск осіб до відкритого публічного аукціону з відбору суб’єктів, з якими технічному виконавцю надається право укласти договір на надання організаційних послуг по проведенню фестивалю (далі – аукціон).

2.5. Організаційний комітет своїм рішенням може обумовлювати особливі умови участі в аукціоні (шляхом визначення квоти, особливих умов, тощо) для деяких категорій учасників з наданням їм при цьому вмотивованих пільг чи обмежень. Такі пільги чи обмеження можуть бути спрямовані лише на досягнення мети фестивалю.

2.6. Для участі у фестивалі-конкурсу винороби повинні підтвердити наявність обладнання для виробництва вина та підтвердити наявність виносховищ для зберігання вина. Кожен учасник зобов’язується прийняти участь у конкурсі на краще вино та надати взірці для дегустаційної комісії.

2.7. Учасникам виноробам дозволяється реалізовувати виключно виноградні вина.

2.8. Учасники заклади громадського харчування повинні відповідати наступним вимогам:

2.8.1 підтвердити статус закладу громадського харчування;

2.8.2 мати відповідні дозвільні документи на здійснення діяльності:

-витяг з єдиного державного реєстру;

-довідку про державну реєстрацію потужностей (Держпродспоживслужба);

-наявність всіх медичних книжок;

2.8.3 мати необхідне для виїзної торгівлі обладнання;

2.8.4 персонал учасника вдягнений у фірмову уніформу або національний одяг;

2.8.5 учасник оформлює місце торгівлі вивіскою з офіційною назвою закладу та меню;

2.8.6 учасник має надати з заявою заявлене меню.

2.9. Учасникам закладам громадського харчування забороняється реалізовувати вино.

2.10. Учасники, які реалізовують сувенірну продукцію, продукцію власного виробництва (пряники, бублики, солодку випічку, продукти бджільництва, сир, бринзу) повинні представити продукцію власного виробництва (фото з взірцями власної продукції). Для їстівних продуктів представити довідку, що підтверджує виготовлення продукції в домашніх умовах (сир, мед), ветеринарні довідки або довідку Держпродспоживслужби. Переваги мають учасники, вироби яких містять символіку фестивалю «Червене вино», «Мукачево», «Закарпаття» та інше.

2.11. Рішення про допуск учасників, які реалізовують сувенірну продукцію, продукцію власного виробництва для участі у фестивалі приймається оргкомітетом шляхом голосування.

2.12. Для ремісників (які безпосередньо під час фестивалю демонструють виготовлення своїх виробів, проводять майстер класи чи демонструють свою майстерність) окремим рішенням оргкомітету шляхом голосування можуть надаватися пільгові умови участі.

2.13. Під час проведення фестивалю проводиться конкурс на найкраще вино домашнього виробництва. Для організації конкурсу організаційний комітет визначає склад дегустаційної комісії, яка складається в основному з винних фахівців і затверджується шляхом голосування оргкомітетом за кандидатури, подані членами оргкомітету.

2.14. Недотримання учасниками вищеназваних критеріїв підчас фестивалю є підставою для заборони подальшої участі у даному фестивалі.

ІІІ. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ

3.1. Визначення та вибір робочого місця учасників фестивалю здійснюється шляхом публічного аукціону.

3.2. Аукціон проводиться з метою визначення місця розміщення суб’єктів з якими технічному виконавцю надається право укласти договір на надання організаційних послуг для участі у фестивалі. Стартова ціна лотів визначається організаційним комітетом.

3.3. Дата проведення аукціону визначається організаційним комітетом. Аукціон проводиться у приміщенні великого залу виконавчого комітету Мукачівської міської ради не пізніше як за 20 днів до проведення фестивалю. Організаційний комітет повідомляє персонально кожного учасника, а також через засоби масової інформації чи в інший спосіб, про час та місце проведення аукціону, а також про осіб, які допущені до участі в аукціоні. Аукціон є відкритим.

3.4. Організатором аукціону є організаційний комітет. Організаційний комітет обирає ведучого аукціону (ліцитатора), шляхом відкритого голосування або призначається не зацікавлена особа.

3.5. До початку аукціону ліцитатор інформує присутніх про перелік лотів - робочих місць, їх кількість, площу та визначені умови тимчасового користування під час фестивалю.

3.6.Перед початком аукціону всім учасникам присвоюються номери. Пропозиція ціни здійснюється учасниками шляхом підняття вгору номера.

3.7.Кожна наступна ціна, запропонована учасниками на аукціоні, повинна перевищувати попередню запропоновану суму з відповідним кроком аукціону. Крок для учасників приймається у визначеній грошовій сумі і затверджується рішенням оргкомітету шляхом голосування.

3.8. Якщо протягом однієї хвилини після оголошення останньої ціни не буде запропоновано вищої ціни, ліцитатор одночасно з ударом молотка оголошує про визначення учасника переможцем по даному лоту.

3.9. Під час аукціону ведеться протокол, до якого заносяться:

- початкова і остаточна ціна лоту;

- пропозиції учасників та відомості про учасника, який запропонував у ході аукціону найвищу ціну (далі - переможець аукціону по лоту)

Протокол підписується ліцитатором та переможцем аукціону (чи його представником). Після аукціону між переможцем та технічним виконавцем укладається договір на надання організаційних послуг по проведенню фестивалю, в якому визначаються права та обов’язки сторін та інші умови.

Організаційний внесок перераховується на рахунок технічного виконавця фестивалю.

ІV. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ОРГАНІЗАТОРІВ, ТЕХНІЧНОГО ВИКОНАВЦЯ ТА УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ

4.1. Технічний виконавець фестивалю:

- розробляє схему розміщення та розміщує учасників фестивалю відповідно до номерів (або дислокації) робочих місць з урахуванням дотримання санітарних і ветеринарних правил та норм при реалізації товарів населенню міста;

- укладає договори на надання організаційних послуг по проведенню фестивалю;

- забезпечує належні умови з організації прибирання та вивозу сміття, підключення робочих місць учасників до електромережі, облаштовує біотуалети;

- забезпечує облаштування робочих місць учасників святковою ілюмінацією;

- забезпечує організацію культурно-мистецьких заходів;

- здійснює інші обов’язки організаційного характеру, покладені на нього розпорядженням міського голови, рішенням органу місцевого самоврядування чи організаційного комітету;

- здійснює заходи щодо взаємодії з органами, що забезпечують охорону громадського порядку та пожежну безпеку у місці проведення фестивалю.

4.2. Учасник, який приймає участь у фестивалі забезпечує:

- належний санітарний та протипожежний стан території;

- наявність медичних книжок та спецодягу;

- дотримання законодавства України, що стосується торгівлі та ресторанного господарства, а також цього положення та рішень оргкомітету стосовно проведення фестивалю;

- наявність документів, що підтверджують якість та безпеку виставленої продукції.

4.3. Організаційний комітет:

- приймає рішення про дати прийому документів для участі у фестивалі та проведення аукціону;

- забезпечує інформування громадськості про заходи, пов’язані з організацією фестивалю;

- забезпечує прийом та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у фестивалі;

- організовує проведення аукціону;

- приймає рішення про особливі умови участі у фестивалі;

- здійснює інші організаційні функції, пов’язані з проведенням фестивалю.

V. ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ

5.1. Джерелами фінансування заходів з організації та проведення фестивалю можуть бути:

- кошти технічного виконавця;

- кошти учасників ярмарку;

- спонсорські кошти;

- передбачені на такі заходи кошти місцевого бюджету;

- інші джерела, не заборонені чинним законодавством.

VІ. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА КОНТРОЛЬ

6.1. Контроль за дотриманням порядку організації та проведення фестивалю здійснюють технічний виконавець, організатори заходу і контролюючі органи, в межах їх компетенції відповідно до чинного законодавства.

6.2. Учасники фестивалю несуть відповідальність за достовірність відомостей, поданих до організаційного комітету, а також за дотримання законодавства України та цього Положення під час участі у фестивалі.

Перший заступник міського голови                          Р.Федів

Прочитано 308 разів
Управління економіки та транскордонного співробітництва

Управління економіки та транскордонного співробітництва

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box