Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Про скликання позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання

Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 27 грудня 2016 14:24

Про скликання позачергової сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

gerb ukraine blackwhite

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Мукачівського міського голови

27.12.2016 р.                    Мукачево                                       №667

Про скликання позачергової сесії

Мукачівської міської ради

7-го скликання

На підставі ч.ч. 4, 5 статті 46, п. 20 ч.4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Мукачівської міської ради 7-го скликання, провести позачергову сесію Мукачівської міської ради 7-го скликання 28 грудня 2016 року о 12:00 год. у великому залі засідань міської ради з порядком денним:

1. Про внесення змін до бюджету міста Мукачево  на 2016 рік.

2. Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради (в новій редакції).

3. Про внесення змін до рішення 7-ї сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради від 11.02.2016 року №118 “Про реорганізацію Державного закладу "Вузлова лікарня ст. Мукачево ДТГО «Львівська залізниця».

4. Про затвердження Статуту Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачево (в новій редакції).

5. Про затвердження Статуту Мукачівської центральної районної лікарні (в новій редакції).

6. Про надання дозволу відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради на здачу в оренду майна комунальної власності м. Мукачево.

7. Про затвердження детального плану території  по вул.Франка Івана-бічна,б/н для відведення земельних ділянок під будівництво індивідуальних житлових будинків.

8. Про затвердження Програми співфінансування придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов на 2016 рік (нова редакція).

9. Про затвердження «Програми підтримки ММКП «Громадський транспорт  Мукачева»  на  2017-2020 роки».

10. Про передачу кінотеатру «Перемога» по пл. Кирила і Мефодія, будинок 3-2 в місті Мукачево з балансу Мукачівського міського комунального підприємства «ЖРЕП №3» на баланс Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

11.       Про передачу житлових приміщень з балансу Мукачівського міського комунального підприємства «ЖРЕП №3» на баланс Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

12. Про Програму забезпечення діяльності ММКП «Муніципальна поліція» на 2017 рік в новій редакції.

13. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки.

14. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягає передачі у власність шляхом викупу.

15. Про міський бюджет м. Мукачево на 2017 рік (нова редакція).

 

Міський голова                                                                                                     А.Балога

                           

Прочитано 939 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box