Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Про організацію проведення поточних ремонтних робіт дорожнього покриття у місті Мукачеві

Офіційні WEB - ресурси

П'ятниця, 12 травня 2017 18:06

Про організацію проведення поточних ремонтних робіт дорожнього покриття у місті Мукачеві

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

gerb ukraine blackwhite

 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Мукачівського міського голови

 

12.05.2017 р.              Мукачево                      №183

 

Про організацію проведення поточних ремонтних робіт дорожнього покриття у місті Мукачеві

Керуючись Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 154 від 23.09.2003 р. “Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів”, наказу Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду” від 28.12.2009 № 216 “Про затвердження Правил охорони праці під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг” відповідно до п. 20 ч. 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення благоустрою, сприяння належного утримання територій, дотримання чистоти та порядку у місті Мукачево:

1. Встановити, що роботи з капітального ремонту об'єктів благоустрою виконуються на підставі договору підряду, укладеного відповідно до Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2005 року № 668.

2. Управлінню міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради (Гасинець В.):

2.1. Інформацію про початок ремонтних робіт дорожнього покриття висвітлювати у засобах масової інформації (сайт Мукачівської міської ради, мережа Facebook і т.д.) не пізніше як за 24 години до початку таких робіт.

2.2. Інформувати керівництво виконавчого комітету Мукачівської міської ради про початок робіт не пізніше як за 48 годин та надавати план проведення таких робіт.

2.3. Ремонтні роботи проводити з перекриттям вулиць, доріг на встановлений час за попереднім погодженням із управлінням патрульної поліції у місті Ужгороді та Мукачеві.

2.4. У засобах масової інформації висвітлювати схеми об'їздів.

2.5. Ознайомити з даним розпорядженням всіх учасників ремонтних робіт під особистий підпис.

2.6. Щопонеділка до 9.00 к.ч. оприлюднювати перелік внутрішньо-дворових кварталів та проїздів на яких здійснюватимуться ремонтні роботи, що заплановані на поточний тиждень.

3. Відповідальність за встановлення дорожніх знаків згідно схеми організації дорожнього руху за погодженням із управлінням патрульної поліції у місті Ужгороді та Мукачеві покладається на організацію — виконавця робіт.

4. ММКП “Муніципальна поліція” (Роман В.) забезпечити дотримання Правил благоустрою під час проведення ремонтних робіт.

5. Відділу інформаційно-аналітичних комплексів (Лендьєл І.) оприлюднити дане розпорядження в засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Барчія Е.

Міський голова                             А.Балога

Прочитано 445 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box