Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Про організацію проведення ремонтних робіт внутрішньо-дворових кварталів в місті Мукачеві

Офіційні WEB - ресурси

П'ятниця, 12 травня 2017 18:07

Про організацію проведення ремонтних робіт внутрішньо-дворових кварталів в місті Мукачеві

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

gerb ukraine blackwhite

 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Мукачівського міського голови

 

12.05.2017 р.                    Мукачево                              №184

 

Про організацію проведення ремонтних робіт внутрішньо-дворових кварталів в місті Мукачеві

Керуючись Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства № 154 від 23.09.2003 р. “Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів”, наказу Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду” від 28.12.2009 № 216 “Про затвердження Правил охорони праці під час будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг” відповідно до п. 20 ч. 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення благоустрою, сприяння належного утримання територій, дотримання чистоти та порядку у місті Мукачево:

1. Встановити, що роботи з капітального ремонту об'єктів благоустрою виконуються на підставі договору підряду, укладеного відповідно до Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, № 668.

2. Управлінню міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради (Гасинець В.):

2.1. Інформацію про початок ремонтних робіт внутрішньо-дворових кварталів висвітлювати у засобах масової інформації (сайт Мукачівської міської ради, мережа Facebook і т.д.) та загальнодоступних місцях (стендах тощо) не пізніше як за 5 днів до початку виконання робіт.

2.2. Інформувати керівництво виконавчого комітету Мукачівської міської ради про початок робіт не пізніше як за 5 днів та надавати план проведення таких робіт.

2.3. Ознайомити з даним розпорядженням всіх учасників ремонтних робіт під особистий підпис.

2.4. Щопонеділка до 9.00 к.ч. оприлюднювати перелік внутрішньо-дворових кварталів та проїздів на яких здійснюватимуться ремонтні роботи, що заплановані на поточний тиждень.

3. Відповідальність за встановлення дорожніх знаків згідно схеми організації дорожнього руху за погодженням із управлінням патрульної поліції у місті Ужгороді та Мукачеві покладається на організацію — виконавця робіт.

4. ММКП “Муніципальна поліція” (Роман В.) забезпечити дотримання Правил благоустрою під час проведення ремонтих робіт.

5. Відділу інформаційно-аналітичних комплексів (Лендьєл І.) оприлюднити дане розпорядження в засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Барчія Е.

Міський голова                                                А.Балога

Прочитано 394 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box