Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Про проведення в м. Мукачево загальноміської толоки

Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 24 жовтня 2017 13:17

Про проведення в м. Мукачево загальноміської толоки

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Мукачівського міського голови

20.10.2017 Мукачево № 424

Про проведення в м. Мукачево

загальноміської толоки

З метою впорядкування території скверів, парків, площ, набережних, дамб, вулиць і провулків міста Мукачева, територій підприємств, установ і організацій, приватних будинковолодінь та прибудинкових територій, керуючись п.20 ч.4 ст.42, ч. 8 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити 28.10.2017р. в м. Мукачево загальноміську толоку з благоустрою територій.

2. Підприємствам, установам і організаціям, закладам освіти, культури медицини міста, незалежно від форм власності, на закріплених та прилеглих до них територіях, а мешканцям міста на прилеглих до будинковолодінь територіях, забезпечити належний санітарний стан, очищення водовідвідних канав, кюветів, стрижку кущів, очистку зелених зон та тротуарів, зупинок міського транспорту та зупинок таксі.

3. Мукачівському міському комунальному підприємству «Ремонтно-будівельне управління» здійснювати вивіз сміття та опалого листя з території прибирання.

4. Управлінню міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради (В. Гасинець) оприлюднити дане розпорядження на офіційному веб-сайті Мукачівської міської ради (https://mukachevo-rada.gov.ua).

5. Відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради (І. Лендьєл) оприлюднити дане рішення в місцевих друкованих засобах масової інформації.

6. Мукачівському міському комунальному підприємству «Муніципальна міліція» (В. Роман) закріпити з числа працівників відповідальних осіб за мікрорайонами для контролю за виконанням робіт із санітарної очистки територій.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Е. Барчія.

Міський голова                                                А. Балога

Прочитано 271 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box