Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Про підготовку та відзначення у місті Мукачеві Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 18 січня 2018 15:39

Про підготовку та відзначення у місті Мукачеві Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

gerb ukraine blackwhite

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Мукачівського міського голови

17.01.2018 Мукачево № 14

Про підготовку та відзначення у місті Мукачеві Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України

З метою зміцнення єдності народу навколо ідеї соборної Української держави, виховання патріотизму та духовності українського народу, відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 15.01.2018 року № 12 „Про підготовку та відзначення в області Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України” :

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у місті Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України, що додається.

2. Управлінням та відділам виконавчого комітету Мукачівської міської ради забезпечити виконання зазначеного плану заходів та про результати проведеної роботи поінформувати відділ інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради до 25 січня 2018 року.

3. Відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради узагальнену інформацію про виконану роботу подати у департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації до 29 січня 2018 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами Галая О. Ю.

Міський голова А.Балога

Додаток 1

до розпорядження міського голови

__________ № ______

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки та відзначення у місті Мукачеві Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України

1.Організувати проведення “круглого столу”, присвяченого Дню Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України, за участі представників місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Відділи виконавчого комітету Мукачівської міської ради: інформаційно-аналітичних комплексів; контролю та ОКЗ ВК та МР

22 січня 2018 року

2. Організувати покладання вінків до меморіальних дощок видатним діячам Української держави, борцям за свободу і незалежність України.

Відділи виконавчого комітету Мукачівської міської ради: інформаційно-аналітичних комплексів; контролю та ОКЗ ВК та МР

22 січня 2018 року

3. Забезпечити встановлення Державного Прапору України на будинках органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств і організацій у День Соборності України.

Управління та відділи виконавчого комітету Мукачівської міської ради:

міського господарства; освіти, молоді та спорту; економіки; інформаційно-аналітичних комплексів; контролю та ОКЗ ВК та МР; культури

22 січня 2018 року

4. У клубних та бібліотечних установах, загальноосвітніх навчальних закладах міста провести інформаційні, науково-просвітницькі, культурно-мистецькі та інші заходи, присвячені історії національно-визвольних змагань в Україні на початку ХХ століття, боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України та возз’єднанню Закарпаття в єдиній Українській державі.

Управління та відділи виконавчого комітету Мукачівської міської ради:

освіти, молоді та спорту; культури

Січень 2018 року

5. Проведення флеш-мобу: “Україна — це я, Україна — це ти, Україна — це ми!” за участі членів Мукачівської міської ради старшокласників та гуртківців Мукачівського центру позашкільної освіти, присвяченого Дню Соборності України.

Управління освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

22 січня 2018 року, о 15:00

пл.Кирила та Мефодія

6. Сприяти широкому висвітленню у засобах масової інформації заходів із підготовки та відзначення Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Січень 2018 року

7. Ужити додаткових заходів із забезпечення громадського порядку та безпеки громадян під час проведення масових заходів з нагоди відзначення ву місті дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України.

Мукачівський відділ поліції

Головного управління Національної поліції в Закарпатській області,

ММКП “Муніципальна поліція”

22 січня 2018 року

8. Максимально сприяти реалізації ініціатив громадськості, зокрема молодіжних організацій, спрямованих на розвиток міжрегіональних культурних обмінів, проведення тематичних просвітницьких, виховних, культурно-мистецьких, спортивних та інших заходів патріотичного змісту.

Управління та відділи виконавчого комітету Мукачівської міської ради:

освіти, молоді та спорту; інформаційно-аналітичних комплексів; культури

22 січня 2018 року

Заступник міського голови,

керуючий справами О.Галай

Прочитано 238 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box