Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Про підготовку та відзначення у місті Мукачеві Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 18 січня 2018 15:39

Про підготовку та відзначення у місті Мукачеві Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

gerb ukraine blackwhite

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Мукачівського міського голови

17.01.2018 Мукачево № 14

Про підготовку та відзначення у місті Мукачеві Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України

З метою зміцнення єдності народу навколо ідеї соборної Української держави, виховання патріотизму та духовності українського народу, відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 15.01.2018 року № 12 „Про підготовку та відзначення в області Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України” :

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у місті Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України, що додається.

2. Управлінням та відділам виконавчого комітету Мукачівської міської ради забезпечити виконання зазначеного плану заходів та про результати проведеної роботи поінформувати відділ інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради до 25 січня 2018 року.

3. Відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради узагальнену інформацію про виконану роботу подати у департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації до 29 січня 2018 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами Галая О. Ю.

Міський голова А.Балога

Додаток 1

до розпорядження міського голови

__________ № ______

ПЛАН ЗАХОДІВ

з підготовки та відзначення у місті Мукачеві Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України

1.Організувати проведення “круглого столу”, присвяченого Дню Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України, за участі представників місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Відділи виконавчого комітету Мукачівської міської ради: інформаційно-аналітичних комплексів; контролю та ОКЗ ВК та МР

22 січня 2018 року

2. Організувати покладання вінків до меморіальних дощок видатним діячам Української держави, борцям за свободу і незалежність України.

Відділи виконавчого комітету Мукачівської міської ради: інформаційно-аналітичних комплексів; контролю та ОКЗ ВК та МР

22 січня 2018 року

3. Забезпечити встановлення Державного Прапору України на будинках органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств і організацій у День Соборності України.

Управління та відділи виконавчого комітету Мукачівської міської ради:

міського господарства; освіти, молоді та спорту; економіки; інформаційно-аналітичних комплексів; контролю та ОКЗ ВК та МР; культури

22 січня 2018 року

4. У клубних та бібліотечних установах, загальноосвітніх навчальних закладах міста провести інформаційні, науково-просвітницькі, культурно-мистецькі та інші заходи, присвячені історії національно-визвольних змагань в Україні на початку ХХ століття, боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України та возз’єднанню Закарпаття в єдиній Українській державі.

Управління та відділи виконавчого комітету Мукачівської міської ради:

освіти, молоді та спорту; культури

Січень 2018 року

5. Проведення флеш-мобу: “Україна — це я, Україна — це ти, Україна — це ми!” за участі членів Мукачівської міської ради старшокласників та гуртківців Мукачівського центру позашкільної освіти, присвяченого Дню Соборності України.

Управління освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

22 січня 2018 року, о 15:00

пл.Кирила та Мефодія

6. Сприяти широкому висвітленню у засобах масової інформації заходів із підготовки та відзначення Дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Січень 2018 року

7. Ужити додаткових заходів із забезпечення громадського порядку та безпеки громадян під час проведення масових заходів з нагоди відзначення ву місті дня Соборності України та 72-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України.

Мукачівський відділ поліції

Головного управління Національної поліції в Закарпатській області,

ММКП “Муніципальна поліція”

22 січня 2018 року

8. Максимально сприяти реалізації ініціатив громадськості, зокрема молодіжних організацій, спрямованих на розвиток міжрегіональних культурних обмінів, проведення тематичних просвітницьких, виховних, культурно-мистецьких, спортивних та інших заходів патріотичного змісту.

Управління та відділи виконавчого комітету Мукачівської міської ради:

освіти, молоді та спорту; інформаційно-аналітичних комплексів; культури

22 січня 2018 року

Заступник міського голови,

керуючий справами О.Галай

Прочитано 262 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних