Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Про проведення громадського обговорення

Офіційні WEB - ресурси

Середа, 04 квітня 2018 09:46

Про проведення громадського обговорення

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Мукачівського міського голови

02.04.2018                                 Мукачево                                           147

Про проведення громадського обговорення.

З метою проведення громадського обговорення зміни назви (перейменування) вулиці Жуковського Василя на вулицю Логойди Миколи, вулиці Чайкіної Лізи на вулицю Вишиваного Василя, вулиці Маміна Сибіряка Дмитра на вулицю Калабішки Олексія, залучення представників громадськості до розгляду пропозицій та врахування їх думки під час прийняття відповідного рішення, відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам, об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних і святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року №989 “Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності, які за ними закріплені, об`єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Визначити організатором громадського обговорення зміни назви (перейменування) вулиці Жуковського Василя на вулицю Логойди Миколи, вулиці Чайкіної Лізи на вулицю Вишиваного Василя, вулиці Маміна Сибіряка Дмитра на вулицю Калабішки Олексія управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

2. Управлінню комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради (із врахуванням рекомендацій комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам'ятних знаків в місті Мукачево при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради на виконання протоколу №1 від 23.03.2018) :

1) визначити форму проведення громадського обговорення;

2) підготувати інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення;

3) здійснювати реєстрацію пропозицій (зауважень) учасників громадського обговорення;

4) опрацювати надані пропозиції (зауваження), провести їх аналіз, узагальнити їх у строк, передбачений чинним законодавством та підготувати звіт міському голові.

3. Відділу інформаційно-аналітичних комплексів забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті Мукачівської міської ради:

1) інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення;

2) пропозицій (зауважень), отриманих в ході проведення громадського обговорення;

3) результатів громадського обговорення.

4. Термін проведення громадського обговорення складає два місяці з дня оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на виконувача обов'язків начальника управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради О.Лавренка.

Міський голова                                                                                                             А.Балога

Прочитано 243 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних