Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Про проведення фестивалю-конкурсу “Огинь та мнясо-2018”

Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 17 квітня 2018 11:33

Про проведення фестивалю-конкурсу “Огинь та мнясо-2018”

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Мукачівського міського голови

10.04.2018р.                             Мукачево                       № 162

Про проведення фестивалю-конкурсу “Огинь та мнясо-2018”

З метою підтримки звичаїв та традицій, відповідно до п.20 ч.4 ст. 42 , ч.8 ст. 59 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Провести з 03 по 06 травня 2018 року у парку «Перемога» гастрономічний фестиваль “Огинь та мнясо-2018”. Режим роботи фестивалю з 11.00 до 22.00 год.

2. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення гастрономічного фестивалю “Огинь та мнясо-2018” згідно додатку.

3. Визначити основним організатором гастрономічного фестивалю “Огинь та мнясо-2018” визначити КП “Мукачівський міський туристично-інформаційний центр”. Визначити технічним виконавцем гастрономічного фестивалю “Огинь та мнясо-2018” КП “Парк”.

4. Директору КП “ММ ТІЦ” (Адаменко М.) забезпечити :

- розміщення об’єктів торгівлі на території парку «Перемога»;

- надання туристичних послуг гостям фестивалю;

- здійснення необхідних витрат, повязаних з виконанням вищезазначених заходів.

5. Начальнику Мукачівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Закарпатській області (Рябінчак В.) забезпечити охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху під час проведення гастрономічного фестивалю “Огинь та мнясо-2018” на період з 03 по 06 травня 2018 року на території парку “Перемога” та прилеглих до парку вулицях.

6. Начальнику управління патрульної поліції у місті Ужгород та Мукачево (Марценишин Ю.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення гастрономічного фестивалю “Огинь та мнясо-2018” на період з 03 по 06 травня 2018 року на території парку “Перемога” та прилеглих до парку вулицях.

7. Директору ММКП “Муніципальна міліція” (Роман В.) забезпечити охорону громадського порядку та дотримання правил благоустрою м.Мукачева під час проведення фестивалю на території парку “Перемоги” з 03 по 06 травня 2018 року.

8. Начальнику Мукачівського районного відділу УДСНС в Закарпатській області (Мисло Є.) забезпечити дотримання вимог протипожежної безпеки під час проведення гастрономічного фестивалю “Огинь та мнясо-2018” на період з 03 по 06 травня 2018 року.

9. Відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради (Мандзич Л.) забезпечити карету “Швидкої допомоги” для надання при потребі першої невідкладної допомоги під час проведення фестивалю.

10. Начальнику управління Держпродспоживслужби в місті Мукачево (Садварі Л.) вжити заходів щодо дотримання санітарного стану, наявності дозвільних документів, що підтверджують придатність харчових продуктів та правильність умов їх використання.

11. Доручити директору КП “Парк” (Діус В.):

            - Розробити та передати КП “Мукачівський міський туристично-інформаційний центр” кошторис витрат по фестивалю;

            - провести роботу в установленому порядку щодо підключення живлення електроенергії до торгових точок під час проведення гастрономічного фестивалю “Огинь та мнясо-2018” на період з 03 по 06 травня 2018 року;

            - організувати прибирання території на період проведення фестивалю.

12. Начальнику управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради (Гасинець В.) спільно з ММКП ”Ремонтно-будівельного управління (Желізник М.) та ММКП “Муніципальна міліція” (Роман В.):

            - забезпечити огорожу тротуарів по вул. Садовій (від мосту до вул. Свободи) для запобігання паркування автомобілів;

            - забезпечити перекриття вул. Грушевського Михайла огорожею зі знаком “Парковка” з стрілкою наліво і вниз (у бік вул. Лермонтова Михайла - парковка готелю “Інтурист”);

            - встановити по вул. Садовій, при з”їзді з мосту, дорожні знаки “Парковка заборонена” та знак ”Парковка” зі стрілкою прямо і наліво (у бік вул. Лермонтова Михайла - парковка готелю ”Інтурист”);

13. Начальнику відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету (Лендьєл І.) висвітлити даний захід в засобах масової інформації.

15. Начальнику центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради (Свирида В.) забезпечити своєчасний прийом заяв учасників фестивалю та подальше їх опрацювання.

16. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради Гасинець В.

Міський голова                                                                                                          А. Балога

Прочитано 178 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних