Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Про заходи приурочених до 32-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи

Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 17 квітня 2018 12:24

Про заходи приурочених до 32-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Мукачівського міського голови

18.04.2018                                                   Мукачево                                                 № 171

Про заходи приурочених до 32-ї річниці з дня

Чорнобильської катастрофи

З метою належної організації підготовки і проведення в місті заходів, приурочених до 32-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та на виконання розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 12.04.2018 № 212 “Про заходи, приурочені до 32-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи ”, п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити план заходів, приурочених до 32-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи , що додається.

2.   Відділам, управлінням структурним підрозділам виконавчого комітету Мукачівської міської ради:

- забезпечити виконання зазначеного плану заходів;

- про результати проведеної роботи поінформувати управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради до 02 травня 2018 року.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради узагальнену інформацію про виконання плану заходів подати департаменту соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації до 10 травня 2018 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради Л. Бандурчак .

Міський голова                                                                                                А.Балога

Прочитано 194 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних