Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Розпорядження міського голови/Про затвердження паспортів бюджетних програм міського бюджету на 2018 рік по виконавчому комітету Мукачівської міської ради

Офіційні WEB - ресурси

П'ятниця, 23 лютого 2018 14:28

Про затвердження паспортів бюджетних програм міського бюджету на 2018 рік по виконавчому комітету Мукачівської міської ради

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Мукачівського міського голови

23.02.2018р.                                 Мукачево                                       № 80

Про затвердження паспортів бюджетних програм міського бюджету на 2018 рік по виконавчому комітету Мукачівської міської ради

Відповідно до Конституції України, вимог Бюджетного Кодексу України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Наказу Міністерства фінансів України від 26.08.2014 року № 836 «Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання», рішення 37-ї сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 22.02.2018 року № 976 «Про внесення змін до бюджету м. Мукачево на 2018 рік».

ЗАТВЕРДИТИ:

1. Паспорт бюджетних програм на 2018 рік по виконавчому комітету Мукачівської міської ради в розрізі кодів класифікації видатків і кредитування міського бюджету (далі-КПКВК) за 0219800 (Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів).

2. Відділу інформаційно-аналітичних комплексів (Лендьєл І.І.) забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Мукачівської міської ради у визначений чинним законодавством термін.

3. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради       (Тоба М.В.).

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Генералюк Л.І.

Міський голова                                                                                     А. Балога

Прочитано 82 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних