Понеділок, 21 травня 2018 19:31

До уваги отримувачів субсидії!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Шановні мукачівці!
У зв’язку зі змінами у процесі призначення субсидій і запровадження урядом так званого «об’єднання сімей», до нас часто надходять питання щодо того, кого слід вносити у заяву та декларацію про доходи.
Отже, якщо у домогосподарстві зареєстровано п’ять осіб (бабуся, її син, онука та правнук, а також доросла заміжня донька) і це домогосподарство претендує на субсидію, то в заяві та декларації слід вносити відомості про всіх членів сім’ї, в тому числі і тих, чиє місце реєстрації відрізняється.
Так, якщо чоловік бабусі зареєстрований, наприклад у с.Ракошино, Мукчівського району, то відповідно бабуся зобов’язана внести його у заяву та задекларувати його доходи.
Так само, вона повинна вказати невістку (дружину сина), яка, скажімо, зареєстрована в Ужгороді, та надати відомості про її доходи.
Крім того, у переліку членів сімей слід вказати чоловіка онуки, який, наприклад, зареєстрований у Мукачеві за іншою адресою, та повідомити про його доходи.
Також заявниця повинен задекларувати і сім’ю своєї доньки, а саме чоловіка та двох дітей, які, до прикладу, зареєстровані в Києві, і вказати їхні доходи.
Таким чином, якщо у домогосподарстві, яке претендує на субсидію, зареєстровано лише п’ять осіб, то враховуючи тих членів сімей, які не зареєстровані, їх стане аж одинадцять. При цьому, доходи тих, хтоо не зареєстрований, будуть взяті до уваги під час підрахунку розміру субсидії, а от соціальна норма виділена не буде.
Тут слід зауважити, що право вивести зі складу членів господарства, які зареєстровані але не проживають, збереглося.
Так, якщо наприклад, донька бабусі проживає разом з чоловіком і дітьми у Києві (за місцем реєстрації чоловіка), то бабуся може про це повідомити в заяві, долучивши підтверджуючі документи. Якщо подібна справа пройде відповідну комісію, то доходи доньки не візьмуть в обрахунок. При цьому, якщо чоловік подасть на субсидію у Києві, то він зобов’язаний буде включити свою дружину до складу сім’ї і надати відомості про її доходи.
А от вилучити дідуся зі складу сім’ї і обрахувати розмір субсидії без його доходів не вдасться. Подружжя може оформити субсидію лише на одне домогосподарство (або за місцем реєстрації дружини, або за місцем реєстрації чоловіка), при цьому будуть враховані доходи обох осіб, а соціальна норма лише на одну особу.

 

33060361 924387661056808 3244061697148715008 n

Прочитано 75 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних