Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Служба персоналу/Виконавчий комітет Мукачівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Середа, 29 серпня 2018 14:52

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

- Заступник начальника управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради, начальник відділу інспекторів з паркування;

- Заступник начальника управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради, начальник відділу контролю за станом з благоустрою міста.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

-Головний спеціаліст, юрисконсульт управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

-Головний спеціаліст, бухгалтер управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

-Головний спеціаліст з документообігу управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

-Головний спеціаліст, інспектор з паркування відділу інспекторів з паркування управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

-Головний спеціаліст, дільничний інспектор відділу контролю за станом з благоустрою міста управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

-Головний спеціаліст, інспектор відділу контролю за станом з благоустрою міста управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

-Головний спеціаліст, інспектор групи швидкого реагування відділу контролю за станом з благоустрою міста управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

-Спеціаліст І категорії, дільничний інспектор відділу контролю за станом з благоустрою міста управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

- Спеціаліст І категорії, інспектор відділу контролю за станом з благоустрою міста управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

- Спеціаліст І категорії, інспектор групи швидкого реагування відділу контролю за станом з благоустрою міста управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

-заяву про участь у конкурсі ;

-особову картку форми П-2 ДС з відповідними додатками, автобіографію;

-копії документів: про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (згідно Закону України “Про запобігання корупції”), за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою: www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді. Е-декларація заповнюється власноруч за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП).

-довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

-дві фотокартки розміром 4 Х 6 см.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті “Мукачево” від 23.08.2018 р. за адресою: м.Мукачево пл. Духновича, 2, каб.№ 34.

 

Особову справу та зразок заповнення для завантаження дивіться нижче.

Прочитано 1131 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box