Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Служба персоналу/Виконавчий комітет Мукачівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Четвер, 11 жовтня 2018 16:40

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

  • Інспектор, головний спеціаліст відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
  • Головний спеціаліст, юрисконсульт відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
  • Головний спеціаліст, адміністратор відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

 

 

 

- Інспектор, головний спеціаліст відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, вища освіта будівельного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі на керівних посадах не менше 3 років або у сфері містобудування, будівництва та архітектури не менше як 5 років.

- Головний спеціаліст, юрисконсульт відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 3 років або у інших сферах за фахом не менше як 5 років.

- Головний спеціаліст, адміністратор відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, вища освіта відповідного професійного спрямування (будівельна, юридична) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 3 років або у інших сферах за фахом, не менше як 5 років.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

-заяву про участь у конкурсі ;

-особову картку форми П-2 ДС з відповідними додатками, автобіографію;

-копії документів: про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (згідно Закону України “Про запобігання корупції”), за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою: www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді. Е-декларація заповнюється власноруч за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП).

-довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

-дві фотокартки розміром 4 Х 6 см.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті “Мукачево” від 11.10.2018р. за адресою: м.Мукачево пл. Духновича, 2, каб.№ 34.

Прочитано 158 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box