Четвер, 09 лютого 2017 11:47

Для оздоровлення громадян потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 № 854 затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних кошів, виплати грошової компенсації громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, який передбачає новий механізм надання послуг із санаторно-курортного лікування та повністю замінює раніше діючий порядок.

З поточного року оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснюватиметься шляхом надання державою щорічної грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортної путівки, шляхом безготівкового перерахування коштів санаторному закладу.

Розмір грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортної путівки складає для осіб, віднесених до 1 категорії - 5250,0 грн., для дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою - 10840,0 грн.

Громадяни, потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи, які мають право на санаторно-курортне лікування за кількома законами, обирають право перебувати на обліку за одним із них.

Направлення постраждалих громадян до санаторного закладу здійснюватиметься на підставі укладеного 3-х стороннього договору між управлінням праці та соціального захисту населення, санаторно-курортним закладом та особою постраждалою від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, яка направляється на оздоровлення.

 Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради проводить роботу з санаторно-курортними закладами про можливість заключення 3-х сторонніх договорів на санаторно-курортне лікування для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС 1 категорії. А саме уточнюються:

  1. Наявність ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики;
  2. Умови проживання, харчування, перелік процедур, що будуть надані громадянину за період санаторно-курортного лікування, та вартість путівки;
  3. Про готовність надати гарантійний лист про згоду на оздоровлення громадянина із зазначенням дати заїзду персонально для кожної особи.
Прочитано 8668 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box