Вівторок, 18 квітня 2017 12:36

Ювілей у колі друзів!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, 18 квітня 2017 року, почесні громадяни міста Мукачева зібралися разом, щоб за гарною традицією, яка протягом багатьох років існує в громадській організації "Рада почесних громадян Мукачева", привітати свого товариша Олександра Йосиповича Чулея з 85 річним ювілеєм.

Як і годиться, у таких випадках відбуваються цікаві бесіди та спогади про минуле, обмін думками про наше сьогодення, а з огляду на те, що Почесний громадянин Мукачева, кавалер орденів Трудового Червоного Прапора та Дружби народів Олександр Чулей відома в нашому місті та краї людина, то і сьогоднішня зустріч була не тільки святковою, але й цікавою та змістовною.

І не дивлячись на те, що найбільш активна трудова діяльність нашого ювіляра припала на часи колишнього СРСР, йому є чим пишатися за пророблену роботу: і щодо забезпечення мукачівців житлом, а в цьому наше місто, за словами Олександра Йосиповича випереджало навіть Ужгород, і щодо будівництва закладів освіти та медицини, нових підприємств тощо. Було про що розповісти, що показати... Та ветеран не ідеалізує минуле, хоча багато чого із сьогодення викликає його обурення, як от і останні рішення Уряду щодо введення абонплати за за газ тощо.

За значний вклад в розбудову Мукачева та нашого краю, а також з нагоди чудового ювілею Олександр Йосипович Чулей нагороджений Почесною грамотою виконавчого комітету Мукачівської міської ради, йому вручено вітальну адресу міського голови Мукачева Андрія Балоги.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської

міської ради

Прочитано 8016 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box