Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційно-аналітичних комплексів/Прийом громадян як важлива форма взаємодії влади та громади повинна найповніше вирішувати проблеми людей...
Понеділок, 04 вересня 2017 18:07

Прийом громадян як важлива форма взаємодії влади та громади повинна найповніше вирішувати проблеми людей...

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Черговий прийом громадян міським головою Мукачева Андрієм Балогою переконує в тому, що мешканці Мукачева і надалі засвідчують високу довіру чинній владі, покладають великі сподівання на те, що, якраз, завдячуючи їй можна вирішити будь-яке питання, з яким довелося стикнутися мукачівцю.

Аналіз питань, з якими звертаються містяни засвідчує, що найбільш гострими залишаються наступні питання: ремонт дахів у багатоповерхівках, допомога в ремонті власних помешкань, скарги на роботу ІТВ»Сервісу», благоустрій вулиць та прибудинкових територій, допомога на дороговартісне лікування, виділення земельних ділянок, встановлення обмежувачів руху великогобаритного транспорту тощо.

Так, ми можемо радіти і пишатися з того, що на сьогоднішній день, відремонтовано 67 покрівель в багатоповерхових будинках міста. Та в нашому місті 330 багатоповерхівок, більшість з яких уже давно потребує капітального ремонту і хоча роботи в цьому напрямку не припиняються, мешканці міста поодинці та разом з сусідами приходять на прийом, бо, власне, дах на їхньому будинку, який збудовано десятки років тому, не відремонтовано. Але те, що вже зроблено може слугувати доказом і запорукою того, що жодна людина не буде залишена на одинці зі своїми проблемами.

Однак, коли ми говоримо про ремонтні роботи в багатоповерхівках, покращення умов проживання, то тут ініціатива за мешканцями, бо і чинне законодавство нашої країни, і наявні можливості місцевого самоврядування далеко не безмежні. І тут найбільш реальним шляхом для вирішення більшості проблем могло б стати створення ОСББ. Звичайно, ми можемо висловлювати купу претензій до влади, але реальність така, що тільки проявивши власну ініціативу та відповідальність можна досягти вагомих зрушень у вищевказаному питанні. ОСББ ні в якому разі не виключає допомогу державних органів та органів місцевого самоврядування, але допомогу... а все інше за мешканцями-власниками. Дешевий популізм у цьому питанні не тільки не вирішує його, він його тільки поглиблює та загострює.

Присутність представників ІТВ “Сервісу” на подібних зустрічах сприяє і ще більше сприятиме, на наш погляд, не тільки покращенню розуміння існуючих проблем, але й шляхів їхнього розв`язання.

Що стосується земельних питань, то на даний час продовжується робота щодо того, щоб у жовтні-листопаді задовольнити широке коло заявників і пільговиків, які стоять у черзі на отримання земельних ділянок, у тій мірі, як це можна зробити в об`єктивно існуючих умовах.

Мукачівці і надалі можуть розраховувати на всебічній підтримці влади утакому питанні як дороговартісне лікування. Однак, те що стосується відомого обмеження із забезпеченням певною категорію ліків, то тут справа за Кабінетом Міністрів, який, як було висловлено сподівання, скасує Постанову, якою було зроблено обмеження, які викликали хвилю невдоволення важкохворих людей.

Слід зауважити, що прийом громадян як форма взаємодії влади та громади повинна найповніше вирішувати проблеми людей і саме тому, міський голова Андрій Балога, при підведенні її підсумків, звернув увагу відповідальних працівників виконавчого комітету Мукачівської міської ради на чітку виконавську дисципліну у вирішенні питань, які були розглянуті під час прийому громадян, а також на необхідності системного підходу до цього важливого та відповідального напрямку роботи.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 8551 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box