Середа, 08 листопада 2017 13:37

Обличчям до проблем паспортизації!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, 08 листопада 2017 року, за участі заступника міського голови, керуючого справами Олександра Галая та поважних гостей: представника Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Аксани Філіпішиної, керівника відділу з питань дотримання прав дитини Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олени Чорної, начальника управління державної реєстрації актів цивільного стану, Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірини Дубківської, першого заступника голови Державної міграційної служби України Діни Пімахової, радника з правових питань, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (Київ) Дмитра Плечко, директора Міжнародного фонду охорони здоров`я та навколишнього середовища “регіон Карпат” Альберта Пірчака були обговорені питання документування осіб без громадянства та осіб під ризиком без громадянства, проблеми, які, на жаль, існують в такому важливому питанні, як отримання документів (паспортів, посвідчень) представниками ромської громади.

У ході розмови було акцентовано особливу увагу на необхідність “викорінення такого стану як безгромадянство”, а також повернення обличчям до проблем людей, які не мають документів, допомогти їм у вирішенні цього вкрай важливого питання.

Заступник міського голови, керуючий справами Олександр Галай відмітив, що вищевказана проблема мала місце і в нашому місті, але останнім часом завдячуючи співпраці громадських організацій з органами місцевого самоврядування та відповідних держустанов справи потроху покращуються. Також було відзначено постійну увагу місцевої влади до гідних умов навчання та виховання ромів, медичного обслуговування, покращення умов проживання. Зміни на краще відчуваються, але це тривалий процес, який вимагає постійної уваги і врахування певних особливостей, які притаманні, у тому числі, і місцевим ромам.

Учасники зустрічі відзначили безумовну важливість подібних зустрічей, які дають можливість поділитися досвідом роботи, а також розповісти про проблемами, які існують і шляхами їх вирішення.

Після зустрічі учасникам делегації було запропоновано відвідати освітні заклади, де навчаються представники ромської громади.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету мукачівської міської ради

Прочитано 6255 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box