Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційно-аналітичних комплексів/Звіт відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради (колишні відділи: з питань внутрішньої політики та інформаційно-комп’ютерного забезпечення) за період з листопада 2016 по листопад 2017 року
Середа, 29 листопада 2017 10:46

Звіт відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради (колишні відділи: з питань внутрішньої політики та інформаційно-комп’ютерного забезпечення) за період з листопада 2016 по листопад 2017 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Відділ у своїй роботі керувався Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, розпорядженнями голови облдержадміністрації та рішеннями обласної та міської рад, розпорядженнями міського голови та Положеннями про відділ, а також посадовими інструкціями працівників відділу.

З метою всебічного та об’єктивного висвітлення діяльності Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, прозорості та відкритості у прийняті рішень, відділом внутрішньої політики була розроблена та затвердження на сесії Мукачівської міської ради Програма висвітлення діяльності Мукачівської міської ради, її виконавчого комітету, управлінь, відділів та структурних підрозділів міськвиконкому місцевими засобами масової інформації на 2017 рік

За звітний період працівниками відділу були підготовлені розпорядження міського голови, організація їх проведення, контроль за виконанням та широке висвітлення у друкованих та електронних ЗМІ. Зокрема це стосується розпоряджень “Про відзначення в місті Дня Гідності та Свободи”, “Про підготовку та відзначення у місті Дня Соборності України та 71-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України”, “Про план заходів з підготовки та відзначення в місті 500-річчя Реформації”, “Про підготовку та відзначення у місті 78-ї річниці проголошення Карпатської України“, “Про відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів”, “Про відзначення в місті Дня пам`яті та примирення і 72-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні”, “Про план заходів із відзначення в місті у 2017 році Дня пам`яті жертв політичних репресій та у зв`язку із 80-ми роковинами Великого терору- масових політичних репресій 1937-1938 років”, “Про виконання обласного плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2017 рік”, “Про відзначення у місті 21-ї річниці Конституції України та 72-ї річниці входження Закарпаття до кладу України”, “Про затвердження плану дій з реалізації Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2017-2018 роках”, “Про підготовку та відзначення у місті 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України”, “Про відзначення в місті Мукачево Дня Гідності та Свободи”, “Про заходи в місті Мукачево у зв`язку з Днем пам`яті жертв голодоморів” та інших.

Працівники відділу брали участь майже у всіх найбільших заходах, які готувалися іншими управліннями та відділами виконавчого комітету Мукачівської міської ради, залучали до їх проведення громадські організації та релігійні об’єднання.

Відділ брав участь у підготовці до написання та розповсюдженні серед міської громади “Довідника мукачівця”.

Значна робота була проведена працівниками відділу щодо діяльності Комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам’ятних знаків в місті Мукачево при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради.

Позитивним є участь відділу в організації виконання розпоряджень міського голови щодо громадських обговорень та громадських слухань важливих питань життєдіяльності міста.

Заслуговують на увагу публікації в міськрайонній газеті “Мукачево” щодо висвітлення діяльності виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Важливим напрямком роботи за звітній період стало залучення до активної участі в роботі відділу стажерів загальноосвітніх шкіл міста та практикантів Ужгородського національного університету, робота яких, на нашу думку, стала своєрідним волонтерством і мала позитивне значення як для діяльності відділу так і для самих стажерів та практикантів.

Відділ ініціював перед міським головою А.В.Балогою підтримку проекту громадської організації “Замкова стража” (керівник Чобо Ярош) щодо “Дресирувального парку для собак”, який вдалося втілити у життя.

Одним із головних напрямків діяльності відділу є інформування керівництва міста та обласної державної адміністрації про найбільш важливі події суспільно-політичного характеру, відповіді на індивідуальні та колективні звернення громадян та організацій.

Зустрічі за “круглим столом” також одна з форм роботи, яку відділ активно проводив за звітній період з ветеранськими, національно-культурними, релігійними, просвітницькими та іншими організаціями.

На загальноміські заходи часто запрошуються представники найбільших релігійних конфесій міста, що також сприяє кращому порозумінню, злагоді та толерантності нашої міської багатонаціональної та поліконфесійної спільноти.

За вказаний період пророблений значний об'єм роботи спрямований на покращення робочих умов та оптимізацію зусиль працівників виконавчого комітету у роботі з комп'ютерною технікою та програмним забезпеченням.

Зокрема, враховуючи роль комп'ютерного та технічного забезпечення для роботи Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету, відділ інформаційного-аналітичних комплексів виконавчого комітету здійснює інформаційне та технічне обслуговування комп'ютерного, мережевого, периферійного обладнання та програмного забезпечення виконавчого комітету міської ради.

Здійснюється підтримка у належному стані функціонування парку комп'ютерної техніки, мережевого та периферійного обладнання, програмного забезпечення структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

За звітній період працівниками відділу проводилася постійна підтримка стабільного функціонування комп'ютерної техніки структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підтримання в належному стані периферійного обладнання (друкарської техніки, сканерів та ксероксів), обслуговування електронної пошти, обслуговування локальної комп'ютерної мережі, відновлювалися пошкоджені інформаційні ресурси у випадках збоїв та поломок, вдосконалення комп'ютерних систем та підвищення їх потужностей. Також відділом постійно ведеться облік стану та руху комп'ютерної техніки по міськвиконкому.

Відповідно до Законів України “Про приєднання України до Бернської конвенції про охорону літературних і художніх прав (Паризького акта від 24.07.1971, зміненого 02.10.1979)”, “Про приєднання України до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право” та Закону України “Про авторські та суміжні права”, враховуючи неприпустимість використання структурними підрозділами міськвиконкому неліцензійного програмного забезпечення, відділом проведено ряд заходів щодо ліквідації неліцензійного програмного забезпечення на комп'ютерах, котрі рахуються на балансі міськвиконкому.

У зв'язку з вищезазначеним ведеться постійна консультативна підтримка працівників структурних підрозділів виконавчого комітету, щодо використання у роботі офісного пакету Опен-Офіс.

Вся робота відділу проводиться під керівництвом міського голови та його заступників у тісній співпраці з представниками управлінь та відділів виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Начальника відділу інформаційно-аналітичних

комплексів виконавчого комітету

Мукачівської міської радиІ.Лендьєл


Прочитано 4554 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box