П'ятниця, 01 грудня 2017 14:13

Різні за віком та єднає їх любов до рідної землі!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні, 1 грудня 2017 року, міський голова Мукачева Андрій Балога зустрівся з головою Мукачівського міського культурно-освітнього товариства ім.Олександра Духновича, ветераном освітянської ниви, “Відінником народної освіти України” Сергієм Бисагою.

Приводом для зустрічі послужила вельми приємна подія - 85 ювілей Сергія Костянтиновича, який він відзначав напередодні. Було про що поспілкуватися сивочолому ветерану з молодим та енергійним міським головою. Життєвий досвід та життєві принципи, наша минувшина та сьогодення, освіта та культура інші важливі питання сьогодення про все вдалося поспілкуватися людям, які хоч і дуже різняться за віком, але зближує їх найголовніше — любов до рідної землі та прагнення зробити життя людей гарнішим та приємнішим.

На завершення зустрічі міський голова Андрій Балога вручив Сергієві Костянтиновичу Бисазі Почесну грамоту виконавчого комітету Мукачівської міської ради, якою поважний іменинник нагороджений за активну участь у громадському житті міста та з нагоди 85-літнього ювілею.

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 3173 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box