Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ інформаційно-аналітичних комплексів/Мукачівці відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Четвер, 10 травня 2018 10:42

Мукачівці відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні наша країна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день є державним святом і вихідним днем, який офіційно відзначають з 2016 року, відповідно до Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років». Офіційним символом відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, як і Дня пам`яті та примирення , є квітка червоного маку – загальноприйнятий у світі символ відзначення пам`ятних днів Другої світової війни.

Сьогодні за ініціативи ветеранських організацій нашого міста, керівництво міста та представники громадських організацій Мукачева вшанували пам`ять воїнів, які зі зброєю в руках боронили свою землю, свої домівки та рідних від нацистських військ, воювали у складі збройних сил антигітлерівської коаліції, у складі партизанських та повстанських загонів, працювали у тилу задля Перемоги.

Квіти та корзини були покладені до місць поховань воїнів в мікрорайоні Росвигово та центральному кладовищі, була відслужена панахида за воїнами Другої світової війни та учасниками АТО, які загинули обороняючи свою землю від путінської Росії.
Війна – це найбільше зло, яке твориться людьми проти людей і сьогодні, в День перемоги, як і в буд-який інший день, ми повинні пам`ятати про це, шанувати борців з паліями війни та всіх жертв війни, а також робити все залежне від кожного з нас для утвердження миру.

Пам`ятаймо!


Відділ інформаційно-аналітичних комплексів
виконавчого комітету Мукачівської міської ради

 

Прочитано 5913 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних