Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ культури/Мистецьке Мукачево/Культурно-мистецькі проекти міста/Фестиваль-конкурс «Червене вино»/Федір Шандор: «Фестиваль «Червене вино» «перекрив» інформаційний негатив, який сформувався в області з початку року»
Понеділок, 18 січня 2016 15:36

Федір Шандор: «Фестиваль «Червене вино» «перекрив» інформаційний негатив, який сформувався в області з початку року»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Професор УжНУ Федір Шандор, підсумовуючи цьогорічний фестиваль вина зазначив, що захід «перекрив» той інформаційний негатив, що формувався в області з початку цього року.

 

«Про фестиваль розповідали центральні ЗМІ, в соціальних мережах. На нього їхали з усіх куточків країни. Це найкраща промоція нашого краю», - зазначає Шандор.

Те, що цього року проводився попередній відбір виноробів вплинуло і на якість продукції представленої на фестивалі.

«Ми прагнули показати кращу якість вина в області. Дегустаційна комісія працювала у два етапи – допуск якісних вин, другий етап – ми визначали краще вино фесту. Загалом на участь у фестивалі «Червене вино 2016» подали заявки 57 виноробів. Дегустаційна комісія визначила з них кращих 40 для участі у фестивалі. Весь процес проходив публічно, за активної участі ЗМІ. Більшість виноробів презентували продукцію у скляній тарі, що дуже важливо для збереження якості", - зауважив Федір Шандор.

Мукачівська міськрада

Прочитано 599 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних