Ви тутКультура/Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради/У Мукачеві вдруге пройде фестиваль музичного мистецтва "MARTIN-MUSIC-FEST"
Понеділок, 04 листопада 2019 15:34

У Мукачеві вдруге пройде фестиваль музичного мистецтва "MARTIN-MUSIC-FEST"

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Три дні, з 9 по 11 листопада, в рамках святкування Дня Святого Мартина, в Мукачеві вдруге відбудеться фестиваль музичного мистецтва “Martin-music-fest”. Три дні, три храми Мукачева і більше 150 хористів та музикантів, які подарують своїм слухачам справжню насолоду від музичного мистецтва.

9 листопада (субота) о 18.00 год. у Соборі Успіння Пресвятої Богородиці (греко-католицька церква) розпочнеться концерт духовної хорової музики, за участі хорових колективів краю.

10 листопада (неділя) о 18.00 год. на поціновувачів мистецтва у Кафедральному Костелі Святого Мартина прозвучить урочиста “Меса” Франца Шуберта для солістів, хору та струнного оркестру. Диригент - Олена Короленко, хормейстер - Ярослав Біличко.

Гість фестивалю - камерний оркестр імені Яноша Ловотто (художній керівник - Янош Домбовврі) Угорщина.

11 листопада (понеділок) 18.00 год. запрошуємо до Собору Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія (вул. Росвигівська) на концерт української духовної музики від класики до сучасності, який подарує нам Мукачівський молодіжний хор (художній керівник - Ярослав Біличко).

Радимо відвідати! Незабутні враження гарантовані!

Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 169 разів

Останні з Відділ культури

ГАЛЕРЕЯ