Ви тутКультура/Відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради/Прийом на навчання до мистецьких шкіл у 2020 році
Понеділок, 04 травня 2020 11:09

Прийом на навчання до мистецьких шкіл у 2020 році

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

До уваги батьків талановитих діток! Прийом на навчання до мистецьких шкіл на 2020/2021 навчальний рік

З 4 травня 2020 року розпочався прийом заяв для вступу на конкурсній основі до мистецьких шкіл Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади. У зв'язку з карантинними заходами та з метою запобігання захворюваності Covid-19 прийом заяв проводитиметься електронно! Кінцевий термін подачі заяв: 5 червня 2020 року.

Прийом учнів до мистецьких шкіл здійснюватиметься на підставі заяв батьків та конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди), який проводитиметься безпосередньо у обраних закладах.

Для зарахування дитини до 1-го класу мистецьких шкіл Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади необхідно:

Крок 1: Обрати мистецьку школу та напрямок навчання (відділи):

- Мукачівська дитяча школа мистецтв № 1 ім. С. Мартона

Керівник: Гавришко Наталія Григорівна. Адреса: м. Мукачево, вул. Штефана Августина, 2; При школі діють відділи: фортепіанний; відділ струнно-смичкових інструментів; відділ народних інструментів; відділ духових та ударних інструментів; музично-теоретичний; вокально-хоровий; хореографічний).

- Мукачівська дитяча школа мистецтв №2

Керівник: Кешеля Маріанна Василівна. Адреса: м. Мукачево, вул. Грушевського, 10. При школі діють відділи: фортепіанний; народних інструментів; оркестровий; музично-теоретичний; вокального співу; відділ музичного театру.

- Мукачівська хорова школа хлопчиків та юнаків

Керівник: Волонтир Володимир Ілліч. Адреса: м. Мукачево, вул. Волошина Августина, 18. При школі діють відділи: хоровий; хоровий і загальне фортепіано; хоровий і спеціальне фортепіано.

- Мукачівська дитяча художня школа ім. М. Мункачі

Керівник: Кіреєв Сергій Федорович. Адреса: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 16. Вивчаються предмети: рисунок; живопис; композиція; скульптура; історія мистецтва.

Крок 2: Завантажити та заповнити форму Заяви (бланк заяви розміщено на офіційному сайті Мукачівської міської ради https://mukachevo-rada.gov.ua/images/docs/culture/zayava.doc )

Крок 3. Підготувати фото або скан-копії:

- свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу дитини;

- документ (довідка) про наявність пільг (відповідно до Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових мистецьких школах Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади)

Крок 4: Надіслати на електронну адресу відділу культури Мукачівської міської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. :

- заповнену форму заяви

-фото або скан-копію свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу дитини;

-фото або скан-копію документу (довідки) про наявність пільг.

У випадку відсутності можливості подати документи на електронну адресу відділу культури Мукачівської міської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ви можете звернутися до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2 (міська Ратуша).

Для отримання консультації по заповненню заяви, надання пільг по оплаті за навчання, а також щодо проведення конкурсного відбору до мистецьких шкіл, можна зателефонувати за номерами телефонів: 050 664 94 07; 066 081 90 63.

Важливо знати!

- Відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, доступ  на обробку персональних даних дитини, з метою підготовки статистичної, адміністративної та іншої інформації з питань навчання, мають: відділ культури Мукачівської міської ради та адміністрація обраного мистецького навчального закладу.

- Прийом дітей до 1-го класу мистецької школи здійснюється керівником закладу відповідно до списків, сформованих згідно бази даних та заяв та Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до початкових мистецьких навчальних закладів на конкурсній основі (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди) у червні.

- Результати вступних іспитів (прослуховувань, співбесіди) оголошуються не пізніше 5 календарних днів після їх проведення.

- На основі сформованих списків за результатами конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди) заявнику для укладання договору про надання освітніх послуг необхідно буде представити до адміністрацій мистецьких навчальних закладів медичну довідку про стан здоров'я дитини встановленого зразка, копію свідоцтва про народження та ідентифікаційного номера вступника, копію паспорта фізичної особи, з якою укладатиметься договір про надання освітніх послуг

- Зарахування на навчання проводиться згідно наказу керівника закладу до початку відповідного навчального року та на підставі укладеного договору про надання освітніх послуг.

Відділ культури Мукачівської міської ради

Прочитано 767 разів

ГАЛЕРЕЯ