Ви тутНадходження та використання коштів міського бюджету/Надходження до бюджету міста Мукачево податку на прибуток та частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств міста за січень-вересень 2018 року

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 11 жовтня 2018 17:34

Надходження до бюджету міста Мукачево податку на прибуток та частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств міста за січень-вересень 2018 року

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності у розмірі 100% зараховується до загального фонду міського бюджету   м. Мукачева.

Відповідно до Податкового кодексу України базова (основна) ставка податку на прибуток становить 18 % .

За звітній період підприємствами і організаціями, що належать до комунальної власності міста, сплачено до міського бюджету 1197,3 тис. грн. податку на прибуток. Виконання становить 139,3 відсотка. Понад план надійшло 337,3 тис. грн.

В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 593,2 тис. грн. або в 2 рази більше.

Найбільшими платниками податку на прибуток до міського бюджету м.Мукачева за звітній період є:

  • КП «Мукачівське кар'єроуправління» - питома вага в обсязі надходжень складає 84,6 відс.;
  • ММКП «Центр інформаційних систем» - 5,4 відс.;
  • ММКП «Мукачівпроект» - 5,4 відс.

Відповідно до рішення 33-ої сесії Мукачівської міської ради від 30.11.2017 року № 845 «Про Порядок відрахування до Мукачівського міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами міста Мукачева», комунальні підприємства, засновником яких є міська рада, сплачують до бюджету міста 30 % чистого прибутку, що залишається після сплати податків, встановлених чинним законодавством.

За січень-вересень 2018 року до міського бюджету міста Мукачева надійшли кошти в сумі 455,5 тис. грн., як частина чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств, що вилучається до відповідного міського бюджету.

           

Фінансове управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 57 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних