Ви тутНадходження та використання коштів міського бюджету/Надходження до загального фонду бюджету міста Мукачево податку на прибуток та частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств міста Мукачева за 2017 рік

Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 09 січня 2018 11:15

Надходження до загального фонду бюджету міста Мукачево податку на прибуток та частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств міста Мукачева за 2017 рік

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності у розмірі 100% зараховується до загального фонду міського бюджету м. Мукачева.

Відповідно до Податкового кодексу України базова (основна) ставка податку на прибуток становить 18%.

За звітній період підприємствами і організаціями, що належать до комунальної власності міста, сплачено до міського бюджету 1035,6 тис. грн. податку на прибуток.

Відповідно до рішення 33-ої сесії Мукачівської міської ради від 30.11.2017 року № 845 «Про Порядок відрахування до Мукачівського міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами міста Мукачева», комунальні підприємства, засновником яких є міська рада, сплачують до бюджету міста 30% чистого прибутку, що залишається після сплати податків, встановлених чинним законодавством.

За 2017 рік до міського бюджету міста Мукачева надійшли кошти в сумі 1490,0 тис.грн., як частина чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств, що вилучається до відповідного місцевого бюджету.

Прочитано 434 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних