• Бюджет громадських ініціатив

  Цього року, за ініціативи міського голови, Мукачево впроваджує реалізацію бюджету громадських ініціатив, що надає шанс всім мукачівцям перетворити рідне місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року.

  ЯКЩО ВИ:

  • небайдужі до життя свого міста
  • бачите проблеми міста та шляхи їх вирішення?
  • мрієте озеленити свій мікрорайон чи покращити умови проживання та відпочинку в ньому
  • втомилися від пошарпаних дворів і розбитих дитячих майданчиків
  • не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно — бюджет громадських ініціатив це те, що Вам потрібно.
  Детальніше

Бюджет громадських ініціатив

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 31 травня 2018 16:50

Як підтримати обраний громадський проект? Це дуже просто!

Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

 

 

 

Нагадуємо та додатково інформуємо, що саме з 1 червня починається загальноміське голосування за проекти в рамках бюджету громадських ініціатив міста Мукачева.

Для голосування буде доступно всього 8 громадських проектів. Кожен мукачівець, який досяг 14-річного віку, з 1 по 15 червня, матиме можливість проголосувати та підтримати 1 великий та 1 малий проект.

Щоб проголосувати в електронному вигляді необхідно буде обрати проект, авторизуватися за допомогою ЄЦП, банківської картки або картки Мукачівця і натиснути кнопку «Підтримати проект».

Детальну інформацію щодо реєстрації можна отримати на сайті https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/ або переглянути відеоролик https://youtu.be/H0cJLEaQjZ8

Є також альтернативний електронному спосіб підтримати проекти – це в ЦНАПі заповнити паперовий бланк, в якому достатньо вказати номери обраних проектів і підписати його. Для ідентифікації особи в ЦНАПі необхідно пред’явити паспорт або ID-картку з витягом з державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.

Зразок бланку для голосування в ЦНАПі додано у фото.

Перейшовши по нижчеподаних посиланнях ви можете ознайомитися із детальною інформацією по проектах і також підтримати саме той проект, який вам до більше до вподоби.

Малі проекти:

№1. Встановлення вуличних тренажерів – автор Іваненко Олександр, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2801;

№3. Автономна мобільна «розумна зупинка» громадського транспорту з енергопостачанням від сонячних батарей. Місце розташування вул. Ілони Зріні, зараз – зупинка Льва Толстого – автор Кіш Тетяна, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2808;

№6. Мультиспортивний майданчик вул.Верді – автор Кампов Іван, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2851;

№9. ТУРИСТИЧНА ЛОКАЦІЯ "МУКАЧІВСЬКІ АРТЕФАКТИ" – автор Альохін Сергій, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2842.

Великі проекти:

№2. Сквер «Затишний» - автор Крилов Сергій, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2806;

№4. Відпочинково-оздоровчо-розважальний комплекс «Комфорт» - автор Капітан Ігор, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2812;

№5. Бібліотека дитячих мрій «ЧІЗ» («Читаємо. Інформуємо. Забавляємо.»). Сучасний простір для розвитку особистості. – автор Дьордь Олена, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2829;

№8. Арт простір Мукачева – автор Прижегодський Павло, https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/project/2833.

Всі мешканці нашого міста в режимі реального часу матимуть можливість спостерігати за результатами голосування на цьому ж таки ресурсі.

Запрошуємо всіх мукачівців активно долучитися до загальноміського голосування та зробити свій вибір на користь тих проектів, які на вашу думку є більш пріоритетними, щоб зробити наше Мукачево ще кращим,привабливішим та комфортнішим.

Прочитано 536 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних