Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Бюджет громадських ініціатив/В Мукачеві вже почали підготовку над проектом бюджету громадських ініціатив на 2019 рік
 • Бюджет громадських ініціатив

  Цього року, за ініціативи міського голови, Мукачево впроваджує реалізацію бюджету громадських ініціатив, що надає шанс всім мукачівцям перетворити рідне місто на місто мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані міською владою наступного року.

  ЯКЩО ВИ:

  • небайдужі до життя свого міста
  • бачите проблеми міста та шляхи їх вирішення?
  • мрієте озеленити свій мікрорайон чи покращити умови проживання та відпочинку в ньому
  • втомилися від пошарпаних дворів і розбитих дитячих майданчиків
  • не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно — бюджет громадських ініціатив це те, що Вам потрібно.
  Детальніше

Бюджет громадських ініціатив

Офіційні WEB - ресурси

Четвер, 08 лютого 2018 14:03

В Мукачеві вже почали підготовку над проектом бюджету громадських ініціатив на 2019 рік

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Вчора відбулося робоче інформаційно-консультативне зсідання Комісії з питань бюджету громадських ініціатив на якому обговорювалось внесення змін до діючого Положення «Про бюджет громадських ініціатив у м.Мукачеві».

Серед важливих змін звертаємо увагу мукачівців на прискорення проведення процедури визначення проектів переможців. Так, за ініціативою міського голови, конкурс запропоновано почати вже з 1 квітня поточного року. Такий підхід дає можливість завершити процедуру визначення проектів-переможців шляхом загальноміського голосування до кінця першого кварталу, - зазначає перший заступник міського голови Ростислав Федів.

За другий квартал поточного року відповідальні структурні підрозділи матимуть можливість виготовити проектно-кошторисну документацію для того, щоб у бюджет на наступний рік вже була можливість включити конкретні проекти з чіткими обсягами необхідними для їх реалізації. Крім того міський голова запропонував збільшити загальний мінімальний обсяг бюджету громадських ініціатив міста Мукачева до 4-х мільйонів гривень.

Для оптимізації використання виділеного для реалізації проектів фінансування, також запропоновано перерозподілити пропорції між великими та малими проектами. Більш детальніше із внесеними змінами до Положенням «Про бюджет громадських ініціатив м.Мукачева» в новій редакції можна ознайомитися на сайті Мукачівської міської ради у розділі «Бюджет громадських ініціатив».

Прочитано 217 разів Останнє редагування П'ятниця, 09 лютого 2018 11:04

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box