Ви тутЕкономіка/Економіка, бізнес та інвестиції/Міжнародна технічна допомога/Конкурс проектів від GIZ для підвищення енергетичної ефективності громадських будівель
Четвер, 02 січня 2020 12:47

Конкурс проектів від GIZ для підвищення енергетичної ефективності громадських будівель

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Повідомляємо, що в рамках угоди, що укладена між Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та МГО “Центр Сприяння Житловим та Муніципальним Реформам” в рамках проєкту “Енергоефективність у громадах II” оголошено конкурс на отримання грантового фінансування для реалізації Механізму підтримки послуг з підвищення енергоефективності в громадських будівлях (школах, садочках, лікувальних закладах, установах соціального захисту населення, культури, тощо).

Сума гранту складає від 5 000 до 10 000 євро. Фінансування надається на проведення енергоаудитів, розробку енергетичних сертифікатів для громадських будівель, розробку проектно-кошторисної документації для впровадження енергоефективних заходів, енергетичне планування, впровадження системи енергетичного менеджменту та моніторингу, встановлення муніципальної системи моніторингу споживання енергетичних ресурсів бюджетними будівлями включаючи навчання працівників роботі з програмним продуктом, розробку плану дій зі сталого енергетичного розвитку, послуги з фінансового інжинірингу для залучення інвестицій в заходи з підвищення енергоефективності, інші заходи.

Цей механізм надає містам-партнерам фінансування у розмірі до 70% на придбання послуг з енергоефективності. Період надання грантової підтримки: січень-червень 2020 р.

Заявки повинні бути надіслані електронною поштою на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. не пізніше 17:00 год 10 січня 2020 року.

Детальна інформація щодо умов конкурсу за посиланням: http://www.reformcenter.org.ua/grants, додаткова інформація - +38 044 290 91 90.

Анкета та матеріали для завантаження доступні за посиланням: http://bit.ly/36iNd2a

Запрошуємо до співпраці потенційних заявників.

Відділ економіки

Прочитано 133 разів Останнє редагування Четвер, 02 січня 2020 12:50

ГАЛЕРЕЯ