Офіційні WEB - ресурси

Вівторок, 12 вересня 2017 09:46

Вони поїхали, або нова справа — по-новому!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Ця без перебільшення знакова подія для мукачівців та наших гостей відбулася сьогодні вранці, коли 18 новеньких автобусів, з центральної площі Мукачева, що носить назву Кирила та Мефодія відправилися кожен на свої маршрути.

Видовище, я вам скажу, дуже емоційне, бо з ним пов`язані наші багаторічні сподівання на зручність, доступність та комфорт для усіх мешканців, незалежно від віку та фізичних можливостей.

“Нова справа — по-новому”, звернувся міський голова Мукачева Андрій Балога до водіїв, які стояли біля новенького транспорту, маючи на увазі високий рівень обслуговування пасажирів, професійного ставлення до своїх обов`язків та всього, що з цим пов`язано. Справа нова та тестовий режим виїзду, передбачають і певні особливості, про які також йшла мова. Зокрема, сьогодні пасажирські перевезення будуть здійснюватися безкоштовно, щоб мешканці могли призвичаїтися до новацій, а щоб цей процес пройшов зручніше, нам допомагатимуть волонтери.

Хоч подія і святкова, але разом з тим хвилююча і це помітно на обличчях всіх, хто і ночі не досипав, і весь час працював для того, щоб таке поняття як “громадський транспорт” нового зразка увійшло в наше реальне життя, як символ турботи про людей.

Дуже хочеться, щоб задумане стало постійною складовою нашого сьогодення. Комфортного сьогодення!

Відділ інформаційно-аналітичних комплексів

виконавчого комітету Мукачівської міської ради

Прочитано 2591 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box