Ви тутГромадянам/КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА/ММКП "Міжнародний аеропорт Мукачево"/ЗВІТ про проведену роботу ММКП «Міжнародний аеропорт Мукачево» за 2018 рік

Офіційні WEB - ресурси

П'ятниця, 08 лютого 2019 17:28

ЗВІТ про проведену роботу ММКП «Міжнародний аеропорт Мукачево» за 2018 рік

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

І. УТРИМАННЯ ОБЄКТІВ ТА ТЕРИТОРІЇ АЕРОПОРТУ.

1. Підведення підсумків несення служби охороною та постановка завдань на наступний місяць керівником підприємства щомісячно.

2. Щоденна перевірка стану об’єктів,будівель аеропорту черговою зміною охоронців.

3. Постійна візуальна перевірка стану огорожі по периметру аеропорту та при необхідності її ремонт силами охорони.

4. Очистка території від трави та чагарників протягом весни та літа 2018 року.

5. Заміна направляючих коліс на в’їзних воротах на територію аеропорту та їх покраска.

6. Виготовлення та установка попереджувальних табличок по визначенню периметра території аеропорту.

7. Спільно з особовим складом військової частини та охоронців аеропорту очистка проїзної частини дороги від чагарників протяжністю 2 км.

8. Відпрацювання щомісячно установчих документів на наступний місяць по охороні об’єктів: видання наказів та графіків чергування. Щорічно оновлення документації охоронців підприємства.

9. Два рази в рік проведення занять з працівниками підприємства з інструктажу по охороні праці, пожежної безпеки, правилах поводження з пневматичним пістолетом,газовими балончиками, гумовими кийками.

10. Постійна взаємодія з органами державної прикордонної служби по відсліжуванню прольотів над територією аеропорту легкомоторних літальних апаратів.

11. Виготовлення актів обстеження стану аварійних будівель аеропорту експертом з технічного обстеження будівель та споруд (кваліфікаційний сертифікат серія АЕ № 003744).

12. Прийом та відправка 28 жовтня 2018 року одного борта гелікоптера МІ- 8МТ комісії Генерального штабу ЗСУ з метою огляду стану елементів аеродрому.

ІІ. УТРИМАННЯ ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ НЕСЕННЯ СЛУЖБИ

ОХОРОНЦЯМИ ТА ПІДГОВКА ЇХ ДО ЗИМИ.

1) Косметичний ремонт вартового приміщення охорони весною та осінню щорічно.

2) Ремонт даху та вікон приміщення охорони підприємства.

3) Вирішення питання з керівництвом фірми «Флекс» про підключення електроенергії до приміщення охорони, встановлення прожектора.

4) Ремонт даху на будинку електриків, сараю для зберігання дров, який обвалився від снігопаду, за рахунок старих матеріалів силами охоронців.

5) Заготовка дров восени 2018 року для обігріву приміщення охорони чугунною пічкою.

6) Проведення робіт по підготовці приміщень охорони до зими: утеплення вікон, ущільнення дверей, встановлення чугунної пічки для опалення приміщення охоронців.

Управління міського господарства

Прочитано 405 разів

ГАЛЕРЕЯ