Ви тутМуніципальна міліція/Згідно «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево»

Офіційні WEB - ресурси

П'ятниця, 16 червня 2017 16:37

Згідно «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Розділ 13. Заборона дій для суб'єктів у сфері благоустрою, встановлена даними Правилами.

13.1. Суб`єктам благоустрою забороняється:

13.1.1. Завантажувати будівельне сміття та будівельні відходи в контейнери для збору побутових відходів, складувати їх на контейнерних майданчиках.

Та на жаль не всі мешканці нашого міста знають про це, і продовжують завантажувати будівельне сміття та відходи після ремонту будівель та приміщень у контейнери які призначені для побутового сміття. У зв’язку з цим виникають певні проблеми при вивезенні цього сміття організацією яка надає такі послуги, так як спецтранспорт який вивозить ТПВ не призначений для вивозу будівельного сміття та відходів і як показує практика часто при виникненні таких прикрих непорозумінь ламається техніка і мешканці нашого міста не можуть своєчасно та в повному об’ємі отримати послуги по вивезенню твердих побутових відходів.

Працівниками ММКП «Муніципальна поліція» постійно проводиться роз’яснювальна робота з мешканцями за для уникнення таких інцидентів. За останній період інспекторами ММКП «Муніципальна поліція» було зафіксовано 5 випадків завантаження будівельного сміття у контейнери для збору ТПВ та складено адміністративні протоколи, які надіслані на розгляд адміністративної комісії Мукачівського виконавчого комітету та особи які вчинили порушення будуть притягнуті до адміністративної відповідальності у розмірі від 340 до 1360 гривень як фізичні особи та у розмірі від 850 до 1700 гривень як юридичні особи.

З свого боку звертаємось з проханням до мешканців міста не завантажувати будівельними відходами контейнери для збору побутового сміття, а завантажувати його у спеціальні контейнери які розміщені на майданчиках для збору ТПВ, а в разі їх відсутності замовити в спеціалізованій організації яка займається вивезенням відходів. Також звертаємо увагу тих хто не дослухається до наших порад і порушує встановлені Правила благоустрою міста – Ви обов’язково будете виявлені та притягнуті до адміністративної відповідальності. Просимо мешканців міста в разі наявності інформації щодо осіб які завантажують будівельне сміття в контейнери для збору побутового сміття повідомити наявну інформацію ММКП «Муніципальна поліція» за телефоном 3-85-83, або безпосередньо щоденно крім суботи та неділі з 9-00 до 17-00 кабінет № 71 Мукачівської міської ради.

Прочитано 341 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box