Ви тутМуніципальна міліція/За минулу добу працівниками ММКП «Муніципальна міліція» було зафіксовано 6 фактів викидання сміття на вулицях міста

Офіційні WEB - ресурси

П'ятниця, 02 березня 2018 11:13

За минулу добу працівниками ММКП «Муніципальна міліція» було зафіксовано 6 фактів викидання сміття на вулицях міста

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

За минулу добу працівниками ММКП «Муніципальна міліція» було зафіксовано 6 фактів викидання сміття на вулицях міста.

Вчора працівниками було здійснено посилене патрулювання проблемних ділянок міста , де найбільше виникає проблема з викиданням сміття. Працівниками муніципальної поліції неодноразово проводилися профілактичні бесіди з мешканцями міста, що до несанкціонованого викидання сміття біля контейнерних майданчиків та просто на вулицях міста.

За вчора було складено 4 адміністративні протоколи по факту викидання побутового та будівельного сміття у невстановленому місці мешканцями міста . А також проведено профілактичні бесіди з малолітніми особами, які в темний час доби розгулюють по місту та нищать і ламають сміттєві баки, які прикріплені до стовпів.

Також звертаємось до всіх підприємців в місті Мукачево, що кожен з вас повинен здійснювати господарську діяльність із заключеним договором з підприємством, яке уповноважене на вивезення ТПВ. Тож попереджаємо при виявленні випадків порушення правил благоустрою до відповідальності будуть притягатись не тільки особи, які розкидають сміття на вулицях нашого міста, а й працівники та підприємці які не мають заключеного договору з вивезення ТПВ.

ММКП «Муніципальна міліція»

 

Прочитано 119 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box