Ви тутМуніципальна міліція/Про засідання адмінкомісії/Щодо засідання адміністративної комісії

Офіційні WEB - ресурси

Понеділок, 15 січня 2018 09:52

Щодо засідання адміністративної комісії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Юридичний відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради повідомляє, що під час засідання Адміністративної комісії, яке відбудеться 15.01.2018 року буде розглянуто 40 протоколів про адміністративні правопорушення, з них - 38 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» та 2 протоколи за адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 154 КУпАП «Порушення правил тримання собак і котів».

Повідомляємо, що за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 152 КУпАП, громадянам доведеться сплатити штраф у розмірі від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а посадовим особам - від п’ятдесят до сто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 154 КУпАП, на громадян накладається адміністративне стягнення у вигляді попередження або штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - попередження або штраф у розмірі від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прочитано 307 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box