Понеділок, 10 липня 2017 08:36

Необережне поводження з вогнем

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Надзвичайні ситуації завдають чимало лиха людям та навколишньому середовищу, несуть з собою значні матеріальні, екологічні збитки та часто й людські жертви. Найбільш поширеними надзвичайними ситуаціями з усіх існуючих категорій є пожежі.

Найпоширенішою причиною пожеж є необережне поводження з вогнем, іншими словами - це наша легковажність і недбалість Наступними за поширеністю є пожежі, що виникли через порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок.

Велика кількість пожеж трапляється внаслідок дитячих пустощів з вогнем. Дуже важливо, щоб діти знали, як поводитися в умовах пожежі.

Ні в якому разі не можна ховатися.

Необхідно якнайшвидше залишити приміщення, в якому сталася пожежа, щільно закривши за собою двері, і кликати на допомогу дорослих.

Щоб продовжити час перебування в задимленому приміщенні, необхідно змочити будь-яку тканину водою та закрити рот, ніс і виходити з приміщення, тримаючись нижче до підлоги

При виявленні ознак пожежі, а це – дим, світлове випромінювання та висока температура, усі громадяни, незалежно від свого статусу, зобов'язані негайно зателефонувати за номером „101”.Вказати точну адресу, кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, наявність людей і повідомити своє прізвищ.

Шановні громадяни!

Будьте уважними, бережіть себе!

Мукачівський МРВ УДСНС

Прочитано 287 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box