Четвер, 10 серпня 2017 10:13

Пожежна безпека під час свята

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

День Незалежності України, вже не так далеко до цього величного свята. Мабуть, кожен справжній українець чекає цього дня. Щороку на честь свята організовуються святкові концерти та урочистості. Не буде винятком і цей рік. А для того щоб наше з вами свято пройшло добре, з дотриманням норм та правил пожежної безпеки.

Відповідальними за забезпечення пожежної безпеки під час проведення культурно-масових заходів є керівники закладів, установ, організацій.

Мукачівський міськрайоний відділ Управління ДСНС України підготував для всіх керівників список вказівок, дотримання яких зробить свято безпечним та спокійним.

Культурно-масові заходи повинні проводитися:

- в будівлях I і II ступеня вогнестійкості - в приміщеннях будь-якого поверху;

- в будівлях III-V ступеня вогнестійкості - тільки в приміщеннях першого поверху, при цьому захисні конструкції всередині приміщень будівель V ступеня вогнестійкості повинні бути оштукатурені або оброблені вогнезахисною сумішшю

- Проведення культурно-масових заходів в підвальних і цокольних приміщеннях забороняється

- Перед початком культурно-масових заходів керівник установи, закладу, організації призначає відповідальних осіб за пожежну безпеку, які повинні ретельно перевірити всі приміщення, евакуаційні шляхи і виходи на відповідність їх вимогам пожежної безпеки, а також переконатися у наявності і справному стані засобів пожежогасіння, зв'язку і пожежної автоматики.

- Усі виявлені недоліки мають бути усунені до початку культурно-масового заходу.

У приміщеннях, у яких проводяться масові заходи, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- курити;

- встановлювати в проходах стільці;

- закривати на замки двері евакуаційних виходів;

- закривати вікна приміщень ґратами;

- впускати в приміщення людей у кількості, що перевищує розрахункове.

Мукачівське МРВ УДСНС

Прочитано 407 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box