Ви тутДержавні установи/Мукачівський МРВ УДСНС України у Закарпатській області/Обережно – підозрілі й вибухові пристрої. Поради Закарпатських рятувальників

Державні установи

Понеділок, 04 грудня 2017 11:28

Обережно – підозрілі й вибухові пристрої. Поради Закарпатських рятувальників

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Підозрілі предмети та вибухові присторої можна виявити будь-де:на транспорті, сходових клітинах будинків, біля дверей квартир, в установах і громадських місцях, часто їх маскують під авторучки, мобільні телефони, гаманці, міні-магнітофони, дитячі іграшки.

Треба пам’ятати що практично всі вибухові речовини отруйні, чутливі до механічних і звукових впливів, нагрівання. Поводження з ними вимагає максимальної уваги та обережності! Знешкоджувати вибухонебезпечний пристрій або локалізувати вибух можуть тільки підготовлені піротехніки чи інші фахівці після виведення людей із небезпечної зони та виставлення оточення.

Мукачівський МРВ Управління ДСНС України у Закарпатській області в черговий раз нагадує правила поведінки під час виявлення підозрілих і вибухових пристроїв. Памятайте! Від ваших правильних дій залежить життя та здоров’я оточуючих.

У разі знаходження вибухонебезпечного пристрою забороняється: наближатися до предмета; пересувати його або брати в руки; кидати або ударяти по ньому; розпалювати поряд багаття; приносити предмет додому,у заклад.

При знаходженні вибухонебезпечного пристрою потрібно з безпечного місця повідомити чергові служби ДСНС (тел.: 101), поліцію(тел.. 102). Не підходити до предмета, не торкатися й не пересувати його, а також не допускати до нього інших людей. Припинити всі види робіт у районі виявлення вибухонебезпечного предмета. Не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух). Треба дочекатися прибуття фахівців, указати місце знахідки та повідомити час її виявлення. А далі справа за професіоналами.

Євген Мисло

начальник Мукачівського МРВ У ДСНС України

у Закарпатській області

Прочитано 685 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних