Ви тутДержавні установи/Мукачівський МРВ УДСНС України у Закарпатській області/Електропроводка не повинна бути вогненебезпечною

Державні установи

Понеділок, 16 квітня 2018 15:00

Електропроводка не повинна бути вогненебезпечною

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Будь-яка несправність в електропроводці і порушення правил її експлуатації призводить до пожежі. Особливо небезпечне коротке замикання, яке виникає при сполученні двох проводів з оголеними ділянками (з пошкодженою ізоляцією). При цьому проводи дуже нагріваються, виникає іскріння і захисна ізоляція проводів спалахує.

Але у наших будинках є надійний сторож від короткого замикання – електрозапобіжники. Тому, якщо електрозапобіжники вийшли з ладу, їх необхідно замінити новими, заводськими, але ні в якому разі не робити саморобних вставок. Вставки у випадку підвищення в електромережі напруги і у випадку короткого замикання не розімкнуть електроколо, не обезструмлять електропроводку у квартирі.

Часто до короткого замикання і пожежі призводить перевантаження електромережі в результаті одночасного включення в мережу, особливо в одну розетку, декілька електроприладів.

Слідкуйте, щоб проводи зовнішньої електролінії були натягнуті і не торкалися один одного, а на вводі у приміщення – взяті в ізоляційні трубки.

Шнури до електроприладів, телевізорів, радіоприймачів і настольних ламп, а також штепсельні вилки і розетки повинні бути справні.

Необхідність ремонту побутових електроприладів вдома визначаєтє ви самі. Правило тут одне:несправний прилад – експлуатувати небезпечно!

Виходячи з приміщення, не забудьте виключити електроосвітлення.

У випадку пожежі викликайте службу порятунку по телефону “101”.

Мукачівський МРВ УДСНС

Прочитано 210 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних