Ви тутДержавні установи/Пенсійний фонд/Проведено семінар
Четвер, 23 березня 2017 10:21

Проведено семінар

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

21 березня на базі Мукачівського об’єднаного управлінні Пенсійного фонду спеціалістами відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем був проведений семінар. Мета заходу: захист прав застрахованих осіб та дотримання норм законодавства про працю в частині мінімальної заробітної плати та правильного його відображення в звітах.

На семінар запрошено бухгалтерів району та міста з бюджетної та приватної сфери.

Першим заступником начальника управління Фонду Чучка Наталією Іванівною акцентовано увагу запрошених на виконання рішень Уряду щодо дотримання законодавства та недопущення порушень в частині мінімальної заробітної плати. При проведені моніторингу та аналізу відомостей реєстру застрахованих осіб виявлено, що значна частина підприємств, установ та організацій міста та району нараховують заробітну плату у розмірі менше мінімального при умові повного відпрацьованого робочого місяця.

Спеціалісти відділу Анастасія Шаленик та Тетяна Шелемих провели роз’яснювальну роботу з бухгалтерами, щодо коректного заповнення звіту, який подається платником до фіскальних органів, в таблиці 6 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам» Додатку 4 (місячна) в частині відображення ознаки «неповний робочий час».

Такі семінари будуть проводитися управлінням Фонду і надалі, поки роз’яснювальною роботою не буде охоплено основний контингент страхувальників.

Мукачівське об’єднане управління

Пенсійного фонду України

Закарпатської області

Прочитано 264 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box