Ви тутДержавні установи/Пенсійний фонд/Проведено семінар для бухгалтерів підприємств, установ та організацій міста Мукачева та Мукачівського району
Середа, 29 березня 2017 09:43

Проведено семінар для бухгалтерів підприємств, установ та організацій міста Мукачева та Мукачівського району

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Начальником Мукачівського об‘єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Вільгельмом Гунгредером та головними спеціалістами відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Анастасією Шаленик, Тетяною Шелемих було проведено семінар для бухгалтерів підприємств, установ та організацій міста Мукачева та Мукачівського району.

Головною темою семінару стали:

  • Закон України від 06.12.2016 № 1774 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”.
  • Закон України від 21.12.2016 р. №1801-VIII «Про Державний бюджет України на 2017 рік», яким установлено в 2017 році: мінімальну заробітну плату: з 1 січня 2017 року – 3200 грн.; прожитковий мінімум в розрахунку на місяць для працездатних осіб: з 1 січня 2017 року - 1600 грн., з 1 травня - 1684 грн., з 1 грудня – 1762 грн.
  • порядок формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування а саме: формування таблиць додатка 4.

Також спеціалісти ознайомили присутніх з основними положеннями проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

Зокрема зазначили, що створення справедливої системи пенсійного забезпечення передбачається шляхом запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та переходу на єдиний принцип нарахування пенсій.

Наприкінці зустрічі Вільгельм Вільмошович проінформував представників бухгалтерських служб про функціонування Веб-порталу Пенсійного фонду України, який було створено з метою покращення якості обслуговування громадян та розширення їх доступу до важливого для них спектру інформації щодо пенсійного забезпечення. Окремо зупинився на питаннях легалізації заробітної плати та офіційних трудових відносин

Мукачівське об‘єднане управління

Пенсійного фонду України

Закарпатської області

Прочитано 239 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box