Ви тутДержавні установи/Пенсійний фонд/Структура головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області – змінюється
Вівторок, 04 квітня 2017 11:15

Структура головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області – змінюється

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Постановою КМУ від 21 грудня 2016 року № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» передбачено реорганізувати деякі територіальні органи Пенсійного фонду України шляхом злиття та шляхом приєднання окремих органів Пенсійного фонду України.

Відповідно до Додатку 1 вищевказаної постанови з 1 квітня 2017 року реорганізовані шляхом злиття наступні управління :

  • управління Пенсійного фонду України в Берегівському та управління Пенсійного фонду України у Виноградівському районах у Виноградівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області. Керівник установи – Кордош Олександр Теодорович, юридична адреса: м. Виноградово, вул. Миру, 43.
  • управління Пенсійного фонду України в Рахівському та управління Пенсійного фонду України в Тячівському районах в Тячівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області. Керівник установи – Данилич Сергій Семенович, юридична адреса: м.Тячів, вул. Робітнича, 18.

Відповідно до Додатку 2 вищевказаної постанови з 1 квітня 2017 року реорганізовані шляхом приєднання наступні управління :

  • управління Пенсійного фонду України в Свалявському районі в Мукачівське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області. Керівник установи – Гунгредер Вільгельм Вільмошович, юридична адреса: м. Мукачево, вул. Миру, 151 Ж;
  • управління Пенсійного фонду України в Іршавському районі в Хустське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області. Керівник установи – Рішко Алла Миколаївна, юридична адреса: м. Хуст, вул. І.Франка, 149.

Дана реорганізація ніяким чином не створить труднощів для соціально незахищених верств населення щодо звернень до органів Пенсійного фонду України.

Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи Берегівського, Рахівського, Свалявського та Іршавського районів зможуть і надалі звертатись до відділів з обслуговування громадян, з питань пенсійного забезпечення, подавати документи для призначення (перерахунку) та виплати пенсій, отримувати довідки про розмір пенсії, отримувати розрахунки доплати до мінімального страхового внеску за неповні місяці роботи застрахованої особи, подавати звітність з окремих видів господарських операцій та отримувати роз’яснення з інших питань, віднесених до компетенції органів Фонду, які продовжуватимуть свою роботу на базі старих управлінь, а саме:

  • м. Берегово, вул. Мукачівська, 11;
  • м. Рахів, вул. Миру, 34;
  • м.Свалява, пл.Головна, 1;
  • м. Іршава, пл.Народна, 2.

Прочитано 465 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box