Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Юридичний відділ/Суд підтвердив законність встановлення обмежувачів на вулиці Федорова
Четвер, 14 грудня 2017 09:07

Суд підтвердив законність встановлення обмежувачів на вулиці Федорова

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

17 травня 2017 року Львівським апеляційним адміністративним судом задоволено апеляційну скаргу виконавчого комітету Мукачівської міської ради на постанову Мукачівського міськрайонного суду в адміністративній справі за позовом ТзОВ «Мукачівський ЦУМ» до виконавчого комітету Мукачівської міської ради про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити дії.

У серпні 2016 року ТзОВ «Мукачівський ЦУМ» звернувся в суд із адміністративним позовом в якому просив визнати протиправними дії виконавчого комітету Мукачівської міської ради щодо монтажу металічних обмежувачів дорожнього руху на розі будівлі № 4/1 по вулиці Федорова (на місці заїзду до будівлі магазину «ЦУМ») та зобов'язати демонтувати відповідні обмежувачі. Суд першої інстанції вказані позовні вимоги ТзОВ «Мукачівський ЦУМ» задоволив.

Однак, не погодившись із позицією суду, виконавчим комітетом Мукачівської міської ради була подана апеляційна скарга.

Львівський апеляційний адміністративний, вивчивши всі матеріали справи та надавши їм правову оцінку, дійшов до висновку, що оскаржена виконавчим комітетом Мукачівської міської ради постанова суду першої інстанції не відповідає ні вимогам законності, ні обґрунтованості судового рішення.

Повідомляємо, що в липні 2016 року на виконання п. 4 рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 05.07.2016 року №191 «Про будівництво», Управлінням міського господарства по вул. Федорова біля будівлі № 4/1 було встановлено металічні обмежувачі дорожнього руху, у кількості 8 штук. Відповідне рішення було прийнято з метою забезпечення безпеки руху пішоходів та запобігання виникнення дорожньо-транспортних пригод та за результатами розгляду заяв громадян та клопотань підприємств і організацій.

Суд апеляційної інстанції дійшов до висновку, що вказане рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийняте у рамках чинного законодавства, було чинним на момент встановлення металічних обмежувачів дорожнього руху та підлягало виконанню.

Щодо вимоги позивача зобов'язати демонтувати відповідні обмежувачі з метою забезпечення цілодобового проїзду до будівлі магазину, суд апеляційної інстанції дійшов до висновку, що дана вимога заявлена з метою захисту цивільного права, відтак має розглядатись у порядку цивільного судочинства.

Прочитано 3264 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box