Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Учні презентували проект «Майбутнє Мукачева в наших руках»
Середа, 02 березня 2016 16:19

Учні презентували проект «Майбутнє Мукачева в наших руках»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні в сесійній залі Мукачівської міської ради відбулася зустріч керівництва міста з лідерами учнівського врядування міста. На зустрічі з представниками Мукачівської учнівської Ради старшокласників було презентовано проект «Майбутнє міста в наших руках».

Раду старшокласників створено 10 років тому. Її представниками є понад 300 учнів 8-11 класів. Рада взаємодіє з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, педагогами та батьківськими комітетами. Активісти вчаться бути соціально активними, розвивати ініціативи учнів в житті шкіл та міста. В Раді створено шість комітетів за видами діяльності. Ними проведено школу лідерів «Співпрацюємо і діємо», «Я роблю це так». Реалізували соціально-просвітницький проект «Допоможи солдату», «Подаруй солдату книгу», закуплено для наших захисників тепловізор. Проводилося анкетування учнів, загальноміські конкурси.

Активістами розроблено проект «Майбутнє Мукачева в наших руках». Проект складається із п’яти блоків – спорт, економіка, освіта, екологія, соціальна сфера. Пропонується створити новий арт-проект Музична алея в міському парку, встановити тут інтерактивні скульптури, провести фестиваль ковалів, облаштувати будиночок Святого Миколая, відновити міські пляжі, спортивні та дитячі майданчики, облаштувати освітлення вулиць та парків, запровадження учнівського квитка для проїзду в транспорті, створення велосипедних доріжок, скейт-парку, реконструкція Будинку школяра, облаштування міського парку для відпочинку молоді, створити в місті турінфоцентр, побудувати сміттєпереробний комплекс.

 Андрій Балога зазначив, що чимало ідей можливо реалізувати, і деякі з проектів буде розглянуто на сесії міськради. «Пропонуємо подати профільним комітетам власні проекти,  і до ряду міських програм на сесії будуть внесені зміни, щоби реалізувати їх. Ми пропонуємо вам долучитися й до конкурсу соціальних проектів, які проводяться в місті. Вдячний, що допомагаєте громаді міста власними проектами. Такі ідеї як створення турінфоцентру, облаштування велосипедних доріжок, облаштування новими атракціями міський парк є слушними і будуть реалізуватися», - зазначив міський голова.

Наступного тижня  відбудеться зустріч з активістами, в ході якої будуть розглянуті  їх пропозиції, які можливо включити на розгляд сесії.

Мукачівська міськрада

Прочитано 828 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних