Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Ремонт дахів, внутрішньоквартальних проїздів, створення ОСББ, - в міськраді провели прийом громадян
Вівторок, 22 травня 2018 16:36

Ремонт дахів, внутрішньоквартальних проїздів, створення ОСББ, - в міськраді провели прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні міський голова Андрій Балога провів прийом громадян. Більшість містян зверталися з питання розбудови інфраструктури міста. Мешканці мікрорайону Шипка просили сприяння в ремонті внтрушньоквартальних доріжок. Як повідомили в управлінні міського господарства на цей рік кошти запланували спрямувати для цих потреб, і вже в червні будуть розпочаті ремонтні роботи. Щодо оновлення дороги до мікрорайону Шипка, то як повідомив міський голова на черговій сесії будуть передбачені кошти на проектувальні роботи з ремонту частини дороги, яку було передано на баланс міста. І вже опісля виготовлення проект розпочнуть оновлювати цей шлях. Запланований і капітальний ремонт покрівілі будинку №37 по вулиці Космонавтів. Коштом міського бюджету протягом двох років вдалося відремонтувати покрівлі на будинках 32,33, 34,36.

Мешканці багатоповерхівки по вулиці Маргітича скаржилися на те, що в їх будинку протікає дах. Як запевнили в управлінні міського вже виготовлена проектно-кошторисна документація, яка наразі знаходиться на експертизі. Після цього й буде проводитися капітальний ремонт багатоповерхівки. Станом на вівторок на експертизі загалом передано 11 проектів капремонтів дахів багатоповерхівок.

Містянам, які проживають в багатоповерхівках представники міської влади пропонували об’єднуватися в ОСББ. Так, при створенні ОСББ структура одноразово отримує фінансову допомогу з міського бюджету на оновлення будинку. Також ОСББ можуть скористатися програмою «теплих» кредитів з компенсацією з міського бюджету 55% і 40% - з державного бюджету. За ці кошти можна провести заходи з енергозбереження – утеплити горище, замінити вікна та двері, відремонтувати фасад тощо.

Мукачівська міськрада

Прочитано 161 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних