Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві урочисто відкрили третій фестиваль «Варишське пиво»
Субота, 15 вересня 2018 10:38

В Мукачеві урочисто відкрили третій фестиваль «Варишське пиво»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Третій фестиваль крафтового пива «Варишське пиво» урочисто відкрито в міському парку «Перемога». Саме в Мукачеві, в 1701 році в мікрорайоні Підгоряни Ференц Ракоці ІІ своєю грамотою заснував пивоварню – першу на території сучасної України. Тому й виникла ідея заснування фестивалю «Варишське пиво» - щоби відновити давні та славетні традиції пивоваріння Закарпаття.

Цьогоріч на ньому представлено виключно приватні крафтові пивоварні із Закарпаття. Загалом гості зможуть скуштувати хмільний продукт 11 пивоварень.

Офіційно фест відкривав міський голова Андрій Балога разом з 11 пивоварами Закарпаття. Він урочисто відкрив бочку з пивом і начопував перший бокал пива, спеціального сорту звареного на фестиваль. На пивний фест пивовари зварили бочку особливого сорту «Варишське», яким пригощали всіх охочих. Представлено й тематичне пивне меню. До хмільного напою можна скуштувати і унікальні крафтові продукти. Це равлики, шовдарі із зайців, продукція 7 сирних закарпатських крафтових мануфактур.

Також цьогоріч заплановано чимало атракцій для гостей фесту. Суботній день буде присвячений делегації з Німеччини, яка представить німецьке пиво та наїдки до нього. Делегація з округу Бамберг приїде аби відзначити 290 річницю приходу швабів та династії Шенборнів на Закарпаття. З 13:00 розпочнеться фестиваль німецької культури "Karpatenland". У програмі виступи танцювальних та співочих колективів.

На 18:00 годинну суботи заплановано великий концерт зірок української сцени. В рамках проекту ”Твоя країна Країна fest” у міському парку «Перемога» пройде фестиваль сучасної української музики за участі популярних українських виконавців - Марії Бурмаки та Gypsy Lyre, Фоми та гурту “Мандри”, GrozovSka Band, “Антитіла”.

Щодня на фесті проводитимуться «пивні ігри» та буде організована дитяча програма, щоби батьки могли залишити малечу з аніматорами.

В неділю з 16:00 проходитиме Мукачівський міський фестиваль національних культур «В родині єдиній» за участі національно-культурних товариств, творчих колективів та індивідуальних виконавців різних національностей.

Фестивальне містечко працюватиме щодня до неділі включно з 11:00 по 22:00.

Мукачівська міськрада

Прочитано 93 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних