Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачівський зразковий театр "Росинка" здобув Гран-прі Міжнародного театрального фестивалю в Грузії
Четвер, 08 листопада 2018 10:20

Мукачівський зразковий театр "Росинка" здобув Гран-прі Міжнародного театрального фестивалю в Грузії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Вчора стали відомі результати І Міжнародного театрального фестивалю “Golden Mandarin” - за підсумками якого, юні актори зразкового театру "Росинка" Мукачівської дитячої школи мистецтв №2 (керівник Вероніка Тищук), стали володарями Гран-прі.

Зазначимо, що зразковий театр “Росинка” з 3 по 8 листопада перебуває у м. Батумі (Грузія), де приймає участь у Міжнародному театральному фестивалі “Golden Mandarin”. Професійна майстерність учасників “Росинки”, їх активність, вміння розкрити творчий потенціал та донести власну ідею до глядача, вже неодноразово були відмічені театральним журі. І на цей раз чергова перемога — Гран-прі за театральний перфоманс “Обирати ВАМ”!

Окрема подяка міському голові та депутатському корпусу Мукачівської міської ради від учасників за допомогу й підтримку — виділені 98 тисяч гривень з міського бюджету на премію учасникам театрального колективу.

Мукачівська міськрада

Прочитано 31 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація

Facebook Like Box

Консоль налагодження Joomla

Сесія

Інформація облікового запису

Використання пам'яті

Запити до бази даних