Версія для друку
П'ятниця, 19 липня 2019 12:16

В Мукачеві триває капремонт колишнього Будинку русинів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

Проводиться капітальний ремонт колишнього Будинку русинів, в якому планується ство-рити центр громадськості. Будинок, збудований у 1930 році та внесений до списку пам’яток архіте-ктури місцевого значення.

Проектом передбачено повна заміна даху із збереженням автентичного контуру та елементів декору, ремонт внутрішніх приміщень, що включає повний демонтаж старої штукатурки, оздоблення стін примі-щень, перепланування із зведенням перегородок із цегли та гіп-сокартону, демонтаж старих та влаштування нових підлог, заміна вікон із збереженням автентич-них металічних жалюзі з клеймом виробника, заміна дверей із збереженням конфігурації, заміна горищного перекриття, ремонт та оздоблення фасаду, ремонт оздоблення дуфорта із збережен-ням та відновленням погонних ліпних виробів та гірлянд .

Наразі виконані роботи по заміні даху та виконані роботи по оздобленню фасаду. Оскільки ремонт таких об’єктів повинен залишати непорушним його оригіна-льність, враховувати стилістику і зберегти усі архітектурні деталі, складна конструкція даху і сама будівля після капітального ремонту повністю повторює контури та розкольоровку пам’ятки архіте-ктури місцевого значення.

Також завершені роботи по переплануванню внутрішніх при-міщень із зведенням перегородок, виконано роботи по ремонту балкону внутрішнього двору, замі-нено вікна та 90% дверей, влаштуванню внутрішньої мережі електропостачання, добігають до кінця роботи по ремонту та оздобленню сходового маршу.

Наразі виконуються роботи по внутрішньому оздобленню стін та перегородок, монтаж системи вентиляції, системи опалення, водопостачання та каналізації, проводиться монтаж сантехнічного приладдя

 

 

Прочитано 192 разів