Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В лікарні Мукачева збільшать штат гінекологів та впровадять ендоскопічні методи лікування
П'ятниця, 24 липня 2020 10:05

В лікарні Мукачева збільшать штат гінекологів та впровадять ендоскопічні методи лікування

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

          В лікарні Мукачева збільшать штат гінекологів та впровадять ендоскопічні методи лікування
Про нову концепцію розвитку лікарні святого Мартина ( колишня назва Мукачівська ЦРЛ) розповідає в.о. директора закладу Євген Мешко.
За його словами до кінця року відремонтують всі санвузли, душові кімнати у кожному відділенні, умивальники, розетки, вимикачі, світильники у всіх палатах лікарні. Також облаштують Wi-Fi зони. Планується відійти від практики 4 і більше містних палат. І головне в лікарні буде розширено асортимент та якість послуг.
Планується відкриття паліативного та реабілітаційного (замість фізіотерапевтичного) відділень. Гінекологічне відділення ввійде до складу хірургічного шляхом об’єднання, при цьому мова йде лише про адміністративне об”єднання. Ні розташування відділення, ні персонал не зміниться. Навпаки планується розширити лікарський склад та впровадити ендоскопічні методи лікування.
Пульмонологія, гастроентерологія та терапія будуть об’єднані у єдине терапевтичне відділення на 60 ліжок, яке займе весь третій поверх терапевтичного корпусу.
Урологічне та онкологічне відділення будуть перенесені з урологічного корпусу на четвертий поверх терапевтичного корпусу (зараз там розпочинається ремонт для переносу відділень).

 

Детальніше: https://www.facebook.com/watch/?v=312581633226690

Прочитано 87 разів

ГАЛЕРЕЯ